pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

07 września późnym popołudniem, wszystkie służby ratunkowe zostały postawione na nogi. Na numer 112 wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu kobiety. Miało to miejsce w lesie w miejscowości Jarząbki.

38-letnia kobieta wybrała się na grzyby i z nieznanych przyczyn nie wracała przez kilka godzin. Pomimo zmroku szukali Jej policjanci a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychnowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jesionowie.

REKLAMA

Pomagali również okoliczni mieszkańcy, którzy przeszukiwali las na pieszo, ciągnikami i motocyklami. Jak powiedział nam Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, w akcję poszukiwawczą zaangażowanych było ok. 50 osób i pies tropiący. Po godz. 21.00 kobieta szczęśliwie została odnaleziona przez policjantów. Najprawdopodobniej zabłądziła i przeszła lasem aż pod Lipiany.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.