pldaenfrdeuk


 poniedziałek 20 stycznia 2020r.   imieniny: Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Trudne warunki pogodowe, były prawdopodobnie przyczyną dachowania koło Łubianki. 10 września ok. godz. 12.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do zdarzenia, w którym kierująca osobowym Citroenem, niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadziła do kolizji.

Zjechała z drogi, uderzyła w skarpę, po czym auto dachowało. Na szczęście kierującej nic się nie stało i nie została przetransportowana do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, Ruch Drogowy z Myśliborza, jeden zastęp OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badać będą policjanci.

monikary

 

 

Komentarze  

+12 # Guest 2019-09-10 18:02
Z reguły cierpią ci, w ktorych wjeżdzają tacy piraci drogowi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+32 # krytyk 2019-09-10 14:49
Czasem jak widzę co ludzie robią na trasie Barlinek-Gorzów to odnoszę wrażenie że niektórzy zapominają zabrać z domu mózgu, rozumu i zdrowego rozsądku... dobrze że nic się nie stało i mam nadzieję że to czegoś nauczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież