pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1

Trudne warunki pogodowe, były prawdopodobnie przyczyną dachowania koło Łubianki. 10 września ok. godz. 12.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do zdarzenia, w którym kierująca osobowym Citroenem, niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadziła do kolizji.

Zjechała z drogi, uderzyła w skarpę, po czym auto dachowało. Na szczęście kierującej nic się nie stało i nie została przetransportowana do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, Ruch Drogowy z Myśliborza, jeden zastęp OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badać będą policjanci.

monikary

 

 

Pin It

Komentarze

+32

krytyk

Czasem jak widzę co ludzie robią na trasie Barlinek-Gorzów to odnoszę wrażenie że niektórzy zapominają zabrać z domu mózgu, rozumu i zdrowego rozsądku... dobrze że nic się nie stało i mam nadzieję że to czegoś nauczy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.