pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 czwartek 21 stycznia 2021r.   imieniny: Agnieszka, Epifani, Marcela

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Sejm RP ustanowił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki dla uczczenia dwusetnej rocznicy urodzin kompozytora. Chór Halka, którego nazwa wywodzi się z tytułu jednej z oper Moniuszki, postanowił uświęcić tę rocznicę przygotowując koncerty na którym zaprezentuje między innymi utwory swego Patrona.

Już w piątek, 20 września, o godzinie 18.00, w sali Barlineckiego Domu Kultury Panorama odbędzie się koncert dla wszystkich miłośników śpiewu chóralnego.

REKLAMA

Chór Halka zaprezentuje swój kunszt wykonując utwory Stanisława Moniuszki, a także znane przeboje Michała Bajora, Zbigniewa Wodeckiego i Alicji Majewskiej.

Zapraszamy wszystkich na to wspaniałe wydarzenie.

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.