piątek 19 sierpnia 2022r.   imieniny: Bolesław, Jan, Julian

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A

Zakończyły się IV Letnie Wieczory Filmowe. W tym roku nie brakowało licznych atrakcji a przede wszystkim bajek i filmów, które mogliście oglądać na leżakach, pod kocami, popijając gorącą herbatę. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy animacje, podczas których mogły kreatywnie „wyżyć” się na kubkach i kartkach, pobawić się na naszym filmowym placu zabaw, poskakać na dmuchawcu, zjeść lody, pizzę, frytki, kukurydzę, watę cukrową…oj było tego dużo.

Nie zapomnieliśmy o tym co w poprzednich latach bardzo Wam się podobało, czyli o spotkaniach ze strażakami i policjantami. Ogromną atrakcją był przyjazd Wawel Truck, który odwiedziliście bardzo tłumnie! Odwiedził Was Struś z Echo, zajadaliście popcorn i bezy oraz zdobywaliście mega nagrody w konkursach. Wspólnie z OTOZ Animals wspieraliśmy także bezdomne zwierzaki z Gminy Barlinek a w ostatni weekend wpadli do Was superbohaterowie. Dla tych nieco starszych widzów, oprócz oczywiście filmów, mieliśmy herbatkę od Malwy, w tym roku w wielu pysznych smakach, popcorn, burgery, kącik muzyczny i tradycyjne niespodzianki pod kubkami.

REKLAMA

Był też konkurs główny z nieziemskimi nagrodami – „Selfie na leżakach”. A  oto wyniki konkursu:

I miejsce – Karolina Burakowska – lot balonem od Gaspol S.A.
II miejsce – Jolanta Olechowska – Bekier – rok Internetu od Echo
III miejsce – Robert Kurosz – voucher do Fabryki Piękna i voucher do Poradni Dietetycznej „Smakzdrowia”
IV miejsce – voucher do restauracji „Strzelecka 19” i voucher do „Gabinetów na Staromiejskiej”

Nagroda dodatkowa – Martyna Frątczyk – gadżety od Letnich Wieczorów Filmowych 

Dziękujemy wszystkim Wam, za to, że właśnie z nami chcieliście spędzić ten czas! Zapraszamy ponownie za rok, na V już Lenie Wieczory Filmowe.

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym Letnie Wieczory Filmowe nie miałyby miejsca – Sponsorom i Partnerom. Za wkład finansowy, za to, że Letnie Wieczory Filmowe są darmowe serdecznie dziękujemy Sponsorom – Gmina Barlinek, HaCon, GBS Bank, B.fT Okna i Drzwi, Międzychód, ECHO, Gaspol S.A., Malwa, Skotrans, LuCar Partner, Zakład transportowo – usługowy Paweł Kowalewski, Maral, Macon, eFKa, Borne Furniture, Libra Jan Liśkiewicz, Walbart, Optyline,  Poradnia Dietetyczna Smak Zdrowia, Fabryka Piękna, Feel Good Cafe, Osiedla Pod Jabłonią.

Za to, że wspieraliście nas na każdym kroku i mogliśmy realizować nasze czasem pokręcone pomysły dziękujemy Partnerom – KinAds, Pilot, Strigo, Katamaran wypożyczalnia sprzętu wodnego, Gabinety na Staromiejskiej, Salom Fryzjerski Arcadius Arkadiusz Kaczmarczyk, Petryko, Hurtownia Warta, Meniscus Bartosz Majocha, Piekarnia Jurex, OSP Barlinek i OSP Pełczyce, Policja Komisariat Policji w Barlinku, Na Murze Pub & Grill, Strzelecka 18, Radosław Nawrot Fotografia, Spiżarnia, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Interdyscyplinarny Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Barlinku, Bar Głodzilla, Promocjone, Konkret Pizza, Barlinek24.pl i eBarlinek.pl. Z całego serca dziękujemy również – Joannie Suchej, Szpitalowi Barlinek, O.K Serwis,  Jerzemu Symeli, Tomaszowi Gapskiemu, Jarosławowi Górczewskiemu , Bowling Bar, Jakubowi Gruszeckiemu, prezesowi OSP Barlinek Łukaszowi Stefańskiemu, naczelnikowi OSP Barlinek Tomaszowi Myślickiemu wraz z druhami.

 

Organizator – Barlinecki Ośrodek Kultury, Gmina Barlinek

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.