pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 czwartek 21 stycznia 2021r.   imieniny: Agnieszka, Epifani, Marcela

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2)

W lipcu burmistrz Barlinka podpisał umowę na remont i modernizację piętra i poddasza w budynku byłego ekonomika, przy ulicy Jeziornej. W efekcie prac na pierwszym piętrze budynku powstanie Urząd Stanu Cywilnego i Centrum Wsparcia Rodziny.

Wyremontowane zostanie poddasze. W piwnicach budynku znajdzie się archiwum zakładowe. Wykonana zostanie termomodernizacja budynku, zainstalowana zostanie winda dla osób niepełnosprawnych. Wymienione zostaną okna i drzwi. Zagospodarowany zostanie teren wokół budynku. Zakończenie prac przewidziano na maj 2020 roku.

REKLAMA

Dodajmy tylko, że w budynku funkcjonuje oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. Zarówno do niego, jak i nowych pomieszczeń prowadzić będą oddzielne wejścia. Po zakończonym remoncie wszystkie pomieszczenia w budynku będą wykorzystane. 

js

 

Komentarze

+1

Guest

Z tym Wordem to jakas kpina zdawać prawo jazdy w takim mieście przecież ci ludzie jak pojadą do Warszawy czy Poznania to zawału serca dostaną jak wogule tam dotrą
-5

Guest

Cytuję Guest:
Ratusz należy tam przenieść, idealne miejsce.

No pewnie ,a w miejscu starego ratusza powstanie kolejny twór biurokratyczny.Mnóżmy urzędy które będą ciągle zjadać nadwyżkę w finansach.Mamy 21 wiek szybkie komputery ,programy ,a biurokraci dalej nie wyrabiają,się z pracą. Słabiutka wydajność w tych urzędach oj słabiutka.
+36

Guest

Cytuję Guest:
A czemu nie zrobiono tam wydziału komunikacji? Czy był sens robic go w przychodni????


w Polsce wszystko musi być inaczej, po co ułatwiać życie obywatelowi jak można utrudnić ,pod szpitalem brakuje parkingów i jeszcze wydział komunikacji dojdzie wiec będzie rewelacja ,oby kolejki jeszcze nie było jednej do lekarza i wydziału komunikacji..nie rozumiem Panie Burmistrzu po co budynki służby zdrowia mieszać z wydziałem komunikacji???
-1

Guest

Ciekawe jak długo potrwają...
taka drobna przebudowa w przychodni na wydział komunikacji już TYLE trwa. Bodajże 4-5 ty miesiąc i końca nie widać.
A jak powstanie wydział to dopiero zabraknie miejsc parkingowych i trzeba będzie wymyślić miejsca parkingowe i dla pacjentów i dla klientów wydziału.
Nie stara się ten nasz burmistrz ...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.