pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Do groźnie wyglądającej kolizji, doszło 17 września ok. godz. 15.00 na osiedlu Górny Taras. Jadąca od strony ul. Widok kierująca Peugeotem, włączając się do ruchu, uderzyła w bok jadącego od ul. Kombatantów w kierunku ul. Ogrodowej, osobowego Volkswagena.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany i nie była potrzebna pomoc medyczna. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, zarówno kierująca Peugeotem jak i kierowca Volkswagena byli trzeźwi.

REKLAMA

Będący na miejscu zdarzenia policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, prowadzą w tej sprawie czynności i to oni ustalą sprawcę kolizji.

monikary

Foto: Czytelniczka - dziękujemy

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Gość ma 3 świadków, że babka miała czerwone, znawcy od 7 boleści

cierpliwości od tego są organy żeby wyjaśnić sprawe także piłka w grze sprawa w toku ...w takich sprawach potrzeba zebrać "inne " materiały które potwierdzą wersje zdarzenia lub pokażą kłamstwo któregoś z kierujących ..a kłamstwo może boleć oj może
+2

Guest

Droga którą zrobili i wykorzystali nasyp kolejowy wydaje sie bardzo dobrym pomysłem, i naprawdę to bardzo mi się podoba rozwiązanie. Męczy mnie właśnie to skrzyżowanie mianowicie chodzi o ustąpienia pierwszeństwa przejazdu jak i pod górę tak i w dół, w zimę lód śnieg jak sobie wtedy poradzić? Jak uniknąć kolizji? Jakie byście mieli propozycję by dalej była droga z pierwszeństwem od strony lipian i w dół? Jakie wasze zdania?
+3

Guest

poczekajcie tylko jak przyjdzie zima a wyjazd z Barlinka będzie niemożliwy , dojdzie ryneczek koło Stodolnej , ludzie będą chodzić po pasach w tę i spowrotem, za jakiś czas nowa galeria, też wyjazd będzie trudny, do tego śnieg ! nic tylko pozazdrościć głupot.y tym co to wymyślili, będzie jedna stłuczka za drugą.nie pozdrawiam.
+6

Guest

Wyjeżdżając od strony biedronki, kiedy skręcasz w prawo to masz pierwszeństwo przed samochodem wyjeżdżającym z ulicy 11 Listopada. Natomiast, gdy jadąc od biedronki skręcasz w lewo to pierwszeństwo ma samochód z naprzeciwka. Obowiązuje tak jak zwykle zasada prawej ręki ;)
+4

Guest

Zgadzam się. Zastosowano detekcję pojazdów za pomocą pętli indukcyjnych, które wydaje się jakby nie działały od samego początku. Porażka.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Widzę, że ktoś tu nie zna przepisów prawa o ruchu drogowym . Zawsze obowiązują te same przepisy i to skrzyżowanie jest bardzo proste i nic nie trzeba zmieniać. Proszę się douczyć :lol:

W takim razie proszę odpowiedzieć .Bardzo jestem ciekawy Pan/Pani wykładni:)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.