pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 czwartek 21 stycznia 2021r.   imieniny: Agnieszka, Epifani, Marcela

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)

Na zewnątrz coraz niższe temperatury a więc nadchodzi ulubiona pora roku miłośników mroźnych kąpieli. Barlineckie Morsy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby spróbować swych sił i zanurzyć się w zimnej toni Jeziora Barlineckiego, na rozpoczęcie sezonu morsowania.

Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 15.00 i niedzielę o godz. 13.00 na Przystań Żeglarską „Sztorm”. Tuż przed każdą kąpielą odbywa się wspólna rozgrzewka.

REKLAMA

Jeśli nie masz jeszcze odwagi i boisz się z nami wykąpać, przyjdź, opowiemy Ci o swojej pasji i o korzystnym wpływie morsowania na organizm. 

Zapraszamy zarówno panów jak i panie.

 

Barlineckie Morsy

Rozpoczęcie sezonu 2017r.

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.