pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1)

Niezachowanie ostrożności i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, były prawdopodobną przyczyną wypadku, który wydarzył się na DW 156 na odcinku Mostkowo – Wiewiórki.  Zdarzenie miało miejsce 5 października tuż przed godz. 13.00.

Kierujący samochodem osobowym Skoda Fabia, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak powiedział nam Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, poszkodowany został pasażer auta, który z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Kierowcy samochodu nic się nie stało. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Mostkowo, jeden JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczynę wypadku, badać będą policjanci.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.