pldaenfrdeuk


 piątek 6 grudnia 2019r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1)

Niezachowanie ostrożności i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, były prawdopodobną przyczyną wypadku, który wydarzył się na DW 156 na odcinku Mostkowo – Wiewiórki.  Zdarzenie miało miejsce 5 października tuż przed godz. 13.00.

Kierujący samochodem osobowym Skoda Fabia, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak powiedział nam Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, poszkodowany został pasażer auta, który z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Kierowcy samochodu nic się nie stało. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Mostkowo, jeden JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczynę wypadku, badać będą policjanci.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Komentarze  

+10 # Guest 2019-10-05 18:29
Auto po za drogą to po co zablokowali oba pasy ***
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # TBM58 2019-10-05 16:51
Ostatnie tygodnie obfitują w takie zdarzenia na tym odcinku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież