pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 sobota 23 stycznia 2021r.   imieniny: Ildefons, Jan, Klemens

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

06 października w kościele p.w. Św. Bonifacego w Barlinku, po raz kolejny odbył się koncert sakralny Chóru „Halka”. Była to Msza Jana Szopińskiego w pięciu częściach - Kyrie, Gloria, Alleluja, Sanctus, Agnus Dei.

Wszystkie utwory zostały wykonane przez chór a także solistkę Joannę Solińską, do akompaniamentu młodzieży z wyższych szkół muzycznych oraz przyjaciół Stowarzyszenia Chóru „Halka”. Nie zabrakło dyrygenta Ireneusza Zagaty, który czuwał nad całością występu.

REKLAMA

Koncert odbył się przy ciepłej aprobacie parafian i gospodarzy świątyni. Przypomnijmy, że koncert odbył się w ramach projektu „HALKA dla Barlinka” współfinansowanego z budżetu Gminy Barlinek.   

Chóru „Halka”

 

barlinek

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.