pldaenfrdeuk


 piątek 6 grudnia 2019r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

06 października w kościele p.w. Św. Bonifacego w Barlinku, po raz kolejny odbył się koncert sakralny Chóru „Halka”. Była to Msza Jana Szopińskiego w pięciu częściach - Kyrie, Gloria, Alleluja, Sanctus, Agnus Dei.

Wszystkie utwory zostały wykonane przez chór a także solistkę Joannę Solińską, do akompaniamentu młodzieży z wyższych szkół muzycznych oraz przyjaciół Stowarzyszenia Chóru „Halka”. Nie zabrakło dyrygenta Ireneusza Zagaty, który czuwał nad całością występu.

REKLAMA

Koncert odbył się przy ciepłej aprobacie parafian i gospodarzy świątyni. Przypomnijmy, że koncert odbył się w ramach projektu „HALKA dla Barlinka” współfinansowanego z budżetu Gminy Barlinek.   

Chóru „Halka”

 

barlinek

 

 

Komentarze  

-1 # Guest 2019-10-14 15:31
A może jeszcze jeszcze jeden taki zorganizować. Tylko proszę poinformować wcześniej (tak jak tym razem) na barlinek.24
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-10-07 14:11
ten koncert to kolejny sukces chóru halka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież