pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 sobota 23 stycznia 2021r.   imieniny: Ildefons, Jan, Klemens

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)

08 października po godz. 14.30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do wypadku drogowego w miejscowości Dzikowo. Na 12 km drogi wojewódzkiej 156, jadąca od strony Barlinka w kierunku Lipian, kierująca pojazdem Mazda, na skrzyżowaniu do Rychnowa, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

Jak nam powiedział oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, ze wstępnych informacji wynika, iż prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

REKLAMA

Kierująca autem znajdowała się także pod wpływem alkoholu. W samochodzie znajdowały się dwie osoby. Kierująca i pasażer zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, trzy JRG Myślibórz, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

Mati 

 

barlinek

 

 

 

Komentarze

+11

Guest

to szczęście że nikogo ta pijana pani kierowca nie zabiła! policja powinna zabierać takich delikwentów do paki na 72 niech tam zaznają troszkę upokorzenia! może jedna z drugim nie wsiadałaby po pijaku do auta.
+9

Guest

Nie ma jak to "mądre" wypowiedzi tych, którzy nie mają zielonego pojęcia o procedurach działania straży i nie odróżniają straży zawodowej od ochotniczej.
-27

Guest

Komentarze pod takimi „artykułami” powinny być całkowicie wyłączone. Za każdym razem jak widzę komentarze ludzi, i sposób w jaki piszą pod tego typu wypadkami to aż mi się niedobrze robi. Szczególnie gdy osoba z wypadku zginie. Wgl osobiście uważam ze tego typu informacje powinny być bardziej filtrowane. A nie jak w wielu przypadkach autora ponosi wodza fantazji i pisze od rzeczy.
+39

Guest

Dysponowanie straży u nas to jest jakaś parodia.
Odległość z Rychnowa do Dzikowa - 3km, z Mostkowa- 4km, z Mysliborza -25 km. Po co tam Myślibórz skoro mamy OSP w Mostkowie i Rychnowie? To jest właśnie podbijanie statystyk na koszt podatników.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.