pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1)

Burmistrz Barlinka, Gospodarczy Bank Spółdzielczy oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Inaugurację Roku Kulturalnego 2019/2020. 11 października (piątek) godz. 17.00, sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9.

W programie m.in. wręczenie Pegazów Kultury Barlineckiej, podziękowania dla osób wspierających barlinecką kulturę, koncert Artura Gotza, mini występ Feeling Dance Group i Fabryki Tańca Barlinek. Po uroczystości rozmowy przy kawie o kulturze i nie tylko o niej.

REKLAMA

Artur Gotz „Mężczyzna prawie idealny” (teksty i muzyka Agnieszka Chrzanowska, Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe).

Nareszcie mężczyzna XXI wieku został z wnikliwością opisany w piosenkach. W kolejnych  utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali się zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Dowiadujemy się z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny. Sponsorem koncertu Artura Gotza jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

BOK

 

barlinek

 

 

Komentarze

+2

Guest

to bardzo fajna informacja ze stosownym wyprzedzeniem, aby mieszkańcy Barlinka mogli przyjść i podziwiać nie tylko lokalnych artystów, do zobaczenia na inauguracji roku kulturalnego

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.