pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Z prośbą o interwencję zwróciła się mieszkanka Barlinka, która przewróciła się na przejściu dla pieszych. Miało to miejsce na ulicy 31 Stycznia, w godzinach wieczornych, na przejściu w pobliżu Biedronki.

Powodem przewrócenia był leżący na przejściu znak drogowy, wywrócony najprawdopodobniej przez samochód. Znak leży od kilku dni i nikt tym się nie interesuje.

REKLAMA

Być może po opublikowaniu artykułu, ktoś z osób odpowiedzialnych za drogi w mieście zadzwoni do zarządcy drogi, na której leży znak i problem zniknie? 

js

 

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Komu to przeszkadza, że znak sobie leży?
Ludzie już zupełnie nie macie nic do roboty, żeby pierdół czepiać się?

normalnym ludziom przeszkadza, zagradza przejście. Jeśli tobie nie przeszkadza bo ***, to sie nie udzielaj.
+3

Guest

Cytuję Guest:
Ślepy jesteś, że takiego wielkiego znaku nie zauważysz?
W stojący znak też możesz wejść i poturbować się. Trzeba patrzeć, gdzie się chodzi niezależnie od tego czy znak będzie stał czy leżał. I to tyle w tym temacie.

Za stojący znak nie dostanie odszkodowania, za leżący już tak, za leżący od wielu dni x2 :) dobrze kombinuje.
-5

Guest

Ślepy jesteś, że takiego wielkiego znaku nie zauważysz?
W stojący znak też możesz wejść i poturbować się. Trzeba patrzeć, gdzie się chodzi niezależnie od tego czy znak będzie stał czy leżał. I to tyle w tym temacie.
+1

Guest

Jeszcze leżą ? ... muszę się tam przejść -> potrzebuję trochę kasy za odszkodowanie. Mam dobrego adwokata ... odszkodowanie od miasta może być.
Ile jest za skręcenie a ile za złamanie nogi.
Ogólne obicia ponad 7 dni cienko stoją.
+3

TBM58

Cytuję Guest:
A może by tak w tamtym miejscu postawić gumowe znaki bo tam dość często leżą one na ziemi

Leżą często,bo są zabijane bez litości.Trzeba im okres ochronny wprowadzić.
+5

Guest

Cytując słowa piosenki: "Przewróciło się? Niech leży! Cały luksus polega na tym, ze nie muszę go podnosić, będę się potykać czasem..."
+17

smax

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.