pldaenfrdeuk


 wtorek 22 października 2019r.   imieniny: Filip, Halka, Kordula

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Z prośbą o interwencję zwróciła się mieszkanka Barlinka, która przewróciła się na przejściu dla pieszych. Miało to miejsce na ulicy 31 Stycznia, w godzinach wieczornych, na przejściu w pobliżu Biedronki.

Powodem przewrócenia był leżący na przejściu znak drogowy, wywrócony najprawdopodobniej przez samochód. Znak leży od kilku dni i nikt tym się nie interesuje.

REKLAMA

Być może po opublikowaniu artykułu, ktoś z osób odpowiedzialnych za drogi w mieście zadzwoni do zarządcy drogi, na której leży znak i problem zniknie? 

js

 

 

Komentarze  

-7 # Guest 2019-10-11 06:32
Komu to przeszkadza, że znak sobie leży?
Ludzie już zupełnie nie macie nic do roboty, żeby pierdół czepiać się?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-10-11 12:49
Cytuję Guest:
Komu to przeszkadza, że znak sobie leży?
Ludzie już zupełnie nie macie nic do roboty, żeby pierdół czepiać się?

normalnym ludziom przeszkadza, zagradza przejście. Jeśli tobie nie przeszkadza bo ***, to sie nie udzielaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-10-10 19:55
Jeszcze leżą ? ... muszę się tam przejść -> potrzebuję trochę kasy za odszkodowanie. Mam dobrego adwokata ... odszkodowanie od miasta może być.
Ile jest za skręcenie a ile za złamanie nogi.
Ogólne obicia ponad 7 dni cienko stoją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2019-10-11 06:34
Ślepy jesteś, że takiego wielkiego znaku nie zauważysz?
W stojący znak też możesz wejść i poturbować się. Trzeba patrzeć, gdzie się chodzi niezależnie od tego czy znak będzie stał czy leżał. I to tyle w tym temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-10-11 08:30
Cytuję Guest:
Ślepy jesteś, że takiego wielkiego znaku nie zauważysz?
W stojący znak też możesz wejść i poturbować się. Trzeba patrzeć, gdzie się chodzi niezależnie od tego czy znak będzie stał czy leżał. I to tyle w tym temacie.

Za stojący znak nie dostanie odszkodowania, za leżący już tak, za leżący od wielu dni x2 :) dobrze kombinuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-10-10 13:57
Cytując słowa piosenki: "Przewróciło się? Niech leży! Cały luksus polega na tym, ze nie muszę go podnosić, będę się potykać czasem..."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-10-10 12:54
A może by tak w tamtym miejscu postawić gumowe znaki bo tam dość często leżą one na ziemi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # TBM58 2019-10-10 16:39
Cytuję Guest:
A może by tak w tamtym miejscu postawić gumowe znaki bo tam dość często leżą one na ziemi

Leżą często,bo są zabijane bez litości.Trzeba im okres ochronny wprowadzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # smax 2019-10-10 12:24
"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-10-10 12:23
A czy w Barlinku jest wogole miejski zarząd dróg?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-10-10 12:22
Spokojnie bez emocji dzisiaj podejdę ze szlifierką kątową na baterie.Robota raptem na 2min.Odpowiedzialne organy mają szczęście ,że tej pani nic się nie stało poważnego bo można by zrobić sporo ,ale wiadomo koszty sądowe czas i nerwy chyba ,że ścigane z urzędu.Niby pozornie błaha sytuacja ,ale pokazująca jak to wszystko biurokratycznie ślamazarnie idzie.To samo na górnym tarasie durny słupek a problemów co nie miara Himalaje niemocy urzedniczej.Ręce opadają.To nie moje to ich i tak ciągle.Brak takiej zwykłej ludzkiej empatii i zaangażowania w nasze wspólne drobne sprawy i powierz takim ludziom coś poważniejszego to katastrofa przecież murowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-10-10 09:58
Jak widać na zdjeciu wyrażnie sie zmęczył to leży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # TBM58 2019-10-10 09:33
To taki symbol.Upadły znak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-10-10 09:06
niech sobie leży jak leży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-10-10 10:21
Radni już mają zaklepane stanowiska na 5 lat! To po co teraz mają się starać? Pod koniec kadencji za to się wezmą!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-10-10 10:19
Radni już wybrani 5 lat kadencji maja to po co teraz się starać! Przed wyborami zaczną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2019-10-10 11:43
A co mają radni do znaczków drogowych i innych wycinanek - od tego są służby drogowe, które utrzymujesz swoimi daninami i do nich pretensje, że Twojej kasy nie szanują :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+35 # Guest 2019-10-09 15:55
W gminie jest taki Pan, który się tym może zajmie jak znajdzie czas...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-10-10 11:42
Cytuję Guest:
W gminie jest taki Pan, który się tym może zajmie jak znajdzie czas...

I proszę temu Panu nie przypominać co pół roku , że ma to załatwić bo jeszcze się obrazi i nic nie zrobi! Co się dzieje w tej gminie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+30 # Guest 2019-10-09 15:49
Nastepny znak lezy kilkanascie metrow dalej na przejsciu w kierunku ronda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-52 # Guest 2019-10-09 15:20
Z igły robicie widły. Mieszkanka niech się zajmie swoimi problemami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-10-10 11:12
no ale czy to nie jest problem mieszkanki????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi