pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 sobota 23 stycznia 2021r.   imieniny: Ildefons, Jan, Klemens

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

10 października przed południem, Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie wraz z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Barlinku, zaprosili mieszkańców miasta na happening, zorganizowany z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Tegoroczne obchody, oprócz zwrócenia uwagi na mechanizmy zapobiegania samobójstwom, podkreślają rolę promocji zdrowia psychicznego. Na barlineckim rynku, nie zabrakło elementów żółtych, które są związane z chorobami psychicznymi.

REKLAMA

Rozdawano więc żółte baloniki a także słodkie niespodzianki. Na specjalnie przygotowanej wystawie, można było również zobaczyć prace przygotowane przez uczestników terapii prowadzonych na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Barlinku.

monikary

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.