pldaenfrdeuk


 wtorek 12 listopada 2019r.   imieniny: Jonasz, Krystyn, Witolda

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

10 października przed południem, Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie wraz z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Barlinku, zaprosili mieszkańców miasta na happening, zorganizowany z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Tegoroczne obchody, oprócz zwrócenia uwagi na mechanizmy zapobiegania samobójstwom, podkreślają rolę promocji zdrowia psychicznego. Na barlineckim rynku, nie zabrakło elementów żółtych, które są związane z chorobami psychicznymi.

REKLAMA

Rozdawano więc żółte baloniki a także słodkie niespodzianki. Na specjalnie przygotowanej wystawie, można było również zobaczyć prace przygotowane przez uczestników terapii prowadzonych na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Barlinku.

monikary

 

Komentarze  

+1 # Guest 2019-10-15 06:11
Wszystkiego dobrego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież