pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 czwartek 21 stycznia 2021r.   imieniny: Agnieszka, Epifani, Marcela

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W piątek, 11 października, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie, odbył się gminny Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela. Z tej okazji w szkole zagościli m.in. zastępca burmistrza Barlinka Krzysztof Paszek, radni barlineckiej Rady Miejskiej, nauczyciele z gminnych placówek oświatowych, szkół i przedszkoli.

Nie zabrakło uczniów SP z Mostkowa. Uroczystość rozpoczęto programem artystycznym w wykonaniu zespołu "Promyczki" i uczniów Szkoły Podstawowej w Mostkowie. Na scenie wystąpili także nauczyciele z Mostkowa. Po części artystycznej, nadszedł czas na część oficjalną. Wręczono nagrody burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, wyróżniającym się nauczycielom. Otrzymali je: Szkoła Podstawowa nr 1 - Elżbieta Ogarewicz, Katarzyna Maksymiuk i Dorota Skowron. Szkoła Podstawowa nr 4 - Elżbieta Trautman, Wioletta Kozioł, Anna Mariańska.

REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Mostkowie - Iwona Galbarczyk i Barbara Tomaszewska. Przedszkole Miejskie nr 1 - Renata Olejnik i Monika Osenkowska. Przedszkole Miejskie nr 2 - Elżbieta Pierzchała i Ewa Wójcińska. W tym dniu dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2, Barbara Walaszczyk otrzymała Złoty Medal za długoletnią służbę, który odebrała w Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Swoje nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom wręczyła dyrektor SP w Mostkowie, Iwona Galbarczyk. Otrzymali je: Dorota Deja, Agata Owczarek, Ewa Dyk, Paulina Dwojewska, Rozalia Urbanowska, Katarzyna Bladosz i Beata Urbanowska. Na zakończenie imprezy głos zabrali, składając wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia zastępca burmistrza K. Paszek i radny, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności Cezary Michalak.

js

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.