pldaenfrdeuk

 poniedziałek 25 maja 2020r.   imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Akademia Tenisa Barlinek ogłasza nabór do nowej grupy treningowej dla dzieci w wieku 5-9 lat, a także dla osób dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 4-5 osobowych.

Treningi rozpoczynamy od listopada w dniach:
Grupa dla dzieci - poniedziałki godz. 17:00 (koszt 120 zł/miesiąc)
Grupa dla dorosłych - środy godz. 17:00 (koszt 140 zł/miesiąc)

Na czas trwania zajęć zaopatrujemy naszych podopiecznych w rakiety tenisowe dostosowane do ich wzrostu i umiejętności.

Jesteśmy jednym z ośmiu klubów w województwie i jedynym w powiecie, który posiada licencję Polskiego Związku Tenisowego a tym samym akredytację szkoleniową. Nasza sekcja funkcjonuje od dawna, ale od niespełna kilku lat młodzi adepci tenisa trenują na całorocznej, profesjonalnej hali tenisowej pod okiem licencjonowanych trenerów i instruktorów PZT. W tym czasie nasza sekcja może pochwalić się wieloma sukcesami samych podopiecznych jak i trenerów. Barlinecką akademię tworzą ludzie, dla których tenis ziemny jest życiową pasją, toteż poza wspaniałą przygodą z tym sportem, głównym celem powołania szkółki jest stworzenie jak najlepszych warunków szkoleniowych dla dzieci, tak aby umożliwić im rywalizację w również sporcie kwalifikowanym.

 

barlinek

 

Dzięki nieustannym inwestycjom i szkoleniom, nasza załoga stale podnosi swoje kwalifikacje, wykorzystując w pracy aktualne metody treningowe.

Zajęcia w barlineckiej Akademii Tenisa to nie tylko lekcje. Przez cały rok oprócz treningów organizujemy liczne turnieje, ligi, obozy sportowe oraz półkolonie. Bierzemy udział w turniejach wyjazdowych, reprezentując nasze miasto na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Zapisy oraz informacje:
www.tenisbarlinek.pl 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 693 550 823

Akademia Tenisa Barlinek
Szymon Bunda i Marta Wiśniewska

 

[Artykuł sponsorowany]