pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Obchodzony 13 października Dzień Ratownictwa Medycznego stwarza doskonałą możliwość do złożenia wizyty i życzeń wszystkim ratownikom medycznym. Z tej okazji Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Maciejewski odwiedzili barlineckich ratowników.

Burmistrz Barlinka i Przewodniczący Rady Miejskiej złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za okazywaną ofiarność w pracy ma rzecz ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka.

REKLAMA

Życzyli także satysfakcji z pełnienia tej trudnej misji oraz wszelakiej pomyślności w życiu prywatnym.

UM Barlinek

 

 

Komentarze

+16

Guest

Życzeń to oni do garnka nie włożą i nic z nich nie nagotują! Im są potrzebne godziwe pieniądze za ciężką i niebezpieczną pracę.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".