pldaenfrdeuk


 wtorek 12 listopada 2019r.   imieniny: Jonasz, Krystyn, Witolda

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Obchodzony 13 października Dzień Ratownictwa Medycznego stwarza doskonałą możliwość do złożenia wizyty i życzeń wszystkim ratownikom medycznym. Z tej okazji Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Maciejewski odwiedzili barlineckich ratowników.

Burmistrz Barlinka i Przewodniczący Rady Miejskiej złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za okazywaną ofiarność w pracy ma rzecz ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka.

REKLAMA

Życzyli także satysfakcji z pełnienia tej trudnej misji oraz wszelakiej pomyślności w życiu prywatnym.

UM Barlinek

 

 

Komentarze  

+16 # Guest 2019-10-17 05:47
Życzeń to oni do garnka nie włożą i nic z nich nie nagotują! Im są potrzebne godziwe pieniądze za ciężką i niebezpieczną pracę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież