pldaenfrdeuk


 wtorek 12 listopada 2019r.   imieniny: Jonasz, Krystyn, Witolda

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

W czerwcu, w artykule "Służby w kafejce internetowej" informowaliśmy o akcji służb mundurowych w obiekcie przy ulicy Pełczyckiej. Dzisiaj, 16 października, po raz kolejny w kafejce pojawili się umundurowani i zamaskowani funkcjonariusze najprawdopodobniej Krajowej Administracji Skarbowej i Policji.

Jak tylko dowiemy się, co było celem ich działań, powiadomimy.

js

REKLAMA

Aktualizacja: 17.10.2019 godz. 10:20

Jak nas poinformował oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk, w kafejce internetowej prowadzili czynności funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno Skarbowego. W trakcie działań zabezpieczono komputery i gotówkę. Czynności prowadzone były pod kątem art. 107 Kodeksu Karno Skarbowego.

js

 

barlinek

Foto: Czytelnik - dziękujemy :)

 

 

Komentarze  

0 # Guest 2019-10-19 13:25
w żadnym wypadku nie można karać właściciela obiektu, on tylko wynajmuje lokal na działalność osobie, która tam działa, są określone instytucje i one niech czuwają nad prawidłowością prowadzonej działalności w tym lokalu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-10-17 07:34
Tu powinna być duża kara finansowa dla właściciela obiektu , który wynajmuje ten lokal. Następnym razem zastanowił by się trochę. A tak robią porządek i za chwilę powtórka z rozrywki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-10-17 12:18
Zastanów się . Co ma do tego właściciel lokalu? On wynajmuje pod działalność gospodarczą. A najemca ponosi odpowiedzialność za to co robi! Czy np: Spółdzielnia Mieszkaniowa odpowiada za to , że sąsiad robi awantury w domu? Cz ten co robi awantury? Jak przyjeżdża policja to kto dostaje mandat za zakłócanie spokoju? Prezes spółdzielni czy lokator zakłócający spokój?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-10-17 13:04
Chodzi o taką działalność A właściciel akurat ma wiedzę bo to nie pierwszy raz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-10-17 12:58
Cytuję Guest:
Zastanów się . Co ma do tego właściciel lokalu? On wynajmuje pod działalność gospodarczą. A najemca ponosi odpowiedzialność za to co robi! Czy np: Spółdzielnia Mieszkaniowa odpowiada za to , że sąsiad robi awantury w domu? Cz ten co robi awantury? Jak przyjeżdża policja to kto dostaje mandat za zakłócanie spokoju? Prezes spółdzielni czy lokator zakłócający spokój?

Prawie jak minister B.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-10-17 05:04
Chodzi o podatki, których ktoś unika.A przykład idzie z góry jak słychać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+37 # maniek 2019-10-16 17:26
aż dziwne że to jeszcze istnieje eh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+78 # Guest 2019-10-16 15:49
To jest śmieszne, że oni dalej tam są... Takie kafejki internetowe nie powinny w ogóle pojawiać się w mieście! W dobie 21 wieku każdy ma dostęp do internetu i jest to niepotrzebne! Doskonale wszyscy wiemy, co tam się dzieje :) "Kafejka internetowa" to tylko przykrywka (z resztą bardzo słaba) otworzona w zupełnie innym celu. Wieczorem strach przechodzić w tamtych okolicach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-45 # Guest 2019-10-16 16:28
Czy ktoś z mieszkancow, ktorzy nie wchodzili do tej kafejki, nie angazowali sie w to, co sie w niej dzieje, zostal przez kogos z bywalców kafejki pokrzywdzony?

Bo na razie to szkodliwsi wydaja mi sie patuski demolujące ozdobne ławki, pomniki itp...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi