pldaenfrdeuk

 środa 27 maja 2020r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
4.5454545454545 1 1 1 1 1 Ocena 4.55 (11)
barlinek

Historia kuracji odchudzającej z NaturHouse Barlinek pani Iwony została opisana ponad rok temu, wtedy to ukończyła ona ją z wynikiem - 52 kg. Dzisiaj opowiada nam o tym, jak obecnie wygląda jej życie. Dodajmy, że waga którą wtedy osiągnęła nadal utrzymuje się na tym samym poziomie.

Oto kilka słów od pani Iwony zapraszamy do lektury.

Pani Iwono, ile czasu minęło od zakończenia przygody z Naturhouse Barlinek?
Od przygody z Naturhouse Barlinek minęło już ponad rok.

REKLAMA

Czy zasady, których nauczyła się Pani w Naturhouse nadal towarzyszą w życiu codziennym?
Zasady których się nauczyłam nadal towarzyszą mi każdego dnia.

Co mogłaby Pani poradzić tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem?
Nie rezygnuj, małymi kroczkami dojdziesz do celu. Trzeba pamiętać, że będą trudne chwile, najważniejsze to się nie poddawać.

Co zrobić, żeby utrzymać swój uzyskany efekt po zakończeniu kuracji?
Przede wszystkim pilnować godzin jedzenia, dzięki temu nie dopada mnie ochota na podjadanie. Po prostu nie jestem głodna. Ruch też jest bardzo ważny. Uwielbiam biegać i spacerować po lesie.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".