pldaenfrdeuk

 środa 27 maja 2020r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
barlinek

Sołectwo Rychnów, Gmina Barlinek oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. II Niepodległościowa „Piątka” w Rychnowie, odbędzie się w sobotę, 09 listopada. Start - godz. 11.00 start i meta przy kościele.

Na bieg nie prowadzone są żadne zapisy, ma on charakter towarzyski a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

REKLAMA

Wśród wszystkich startujących w biegu zawodników rozlosowana zostanie nagroda - rower górski. Nagrodzony zostanie także najmłodszy oraz najstarszy zawodnik biegu.

Organizatorzy zapewniają także poczęstunek dla wszystkich uczestników biegu.

Serdecznie zapraszamy. Uczcij z nami Niepodległą Polskę.

Regulamin biegu (pdf)

BOK

 

barlinek

 

 

Komentarze

+24

Guest

Cytuję Guest:
główna nagroda rower górski oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników II Niepodległościowej Piątki są zachętą do udziału imprezy w Rychnowie


A czy sama idea biegu nie jest zachętą?
Czy zawsze trzeba biegać dla medali i laurów?
Sam bieg w dobrym towarzystwie i dla uczczenia Naszej Niepodległości jest zachętą.
Więcej nie potrzeba.
Super inicjatywa.
-8

Guest

główna nagroda rower górski oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników II Niepodległościowej Piątki są zachętą do udziału imprezy w Rychnowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".