pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (6)
barlinek

Pod takim hasłem już od 4 lat księgarnia „Empik” organizuje konkurs mający na celu wspieranie bibliotek szkolnych przekazując zwycięzcom nowiutkie książki (lista tytułów jest tworzona przez uczniów), popularyzując tym samym ideę czytelnictwa i zachęcając dzieci oraz młodzież do sięgnięcia po ciekawą literaturę.

W tym roku, po raz pierwszy nasza szkoła, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku, postanowiła przyłączyć się do tej zabawy i rywalizacji. A jest o co walczyć! Wygrana to pozyskanie dla naszej biblioteki 1000 książek!

REKLAMA

Tematem przewodnim tegorocznej pracy plastycznej, miała być scena z ulubionej książki. Pani Monika z biblioteki wraz z uczniami z klasy VI a oraz wychowawczynią Marzeną Olszewską, a także przy nieocenionej pomocy i talencie dziewczyn z kółka plastycznego prowadzonego przez Anię Stefańską, postanowiły zgłosić swoją pracę plastyczną w technice kolażu. W związku z tym, że uczniowie klasy VI są zapalonymi pasjonatami Harrego Pottera, wybór książki był oczywisty, a uzgodnienie tematyki pracy było demokratycznym wyborem. Wszyscy przednio bawiliśmy się wcielając w role uczniów i nauczycieli Hogwartu, co uwieczniliśmy na zdjęciu. A oto wynik naszych starań:

Kochani rodzice i mieszkańcy miasta, my zrobiliśmy co w naszej mocy wykonując i zgłaszając pracę plastyczną na konkurs, teraz wszystko w państwa rękach. Prosimy serdecznie o głosy  na nasz projekt  i możliwość wygrania książek. Dajmy dzieciakom szansę poznania pięknej krainy wyobraźni i rozwinięcie pasji czytelniczych.

Głosowanie jest możliwe poprzez aplikację mobilną „Empiku” (którą można pobrać na telefon) i trwa od 24 października do 28 listopada. Możecie Państwo głosować codziennie, a nawet ustawić sobie alert w aplikacji, który przypomni o codziennym oddaniu głosu. Poniżej zamieszczamy krótki schemat, który pomoże Państwu w zalogowaniu się w aplikacji. Głosy może oddać każdy z Was – mama, tata, siostra, brat, ciocia, sąsiadka i znajoma …

Serdecznie zachęcamy ODDANIA GŁOSU NA NASZĄ BIBLIOTEKĘ i LICZYMY NA PAŃSTWA!!!!

Gorąco pozdrawiam

Monika Jabłońska

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".