pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
barlinek

W trakcie kontroli drogowej, u kierującej samochodem osobowym kobiety, barlineccy policjanci ujawnili przy niej środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Nadto kierująca była pod wpływem substancji psychotropowej - amfetaminy. Teraz kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący samochodem osobowym, mężczyzna, którego do kontroli zatrzymali policjanci Komisariatu Policji z Barlinka. Kierującemu przedstawiono zarzuty. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

REKLAMA

Aktem oskarżenia zakończyło się wyrzucenie przez okno psa, z jednego z mieszkań na terenie gminy Barlinek. Sprawcą zajmie się teraz sąd. Psem zaopiekowało się OTOZ Animals.

js

 

CZYJE ROWERY?

Policjanci Komisariatu Policji w Barlinku poszukują właścicieli dwóch prezentowanych na zdjęciach rowerów, marki Delta i Kross. Rowery można odebrać z KP w Barlinku, ulica Ogrodowa 8. Tel. 95 747 12 05.

 

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Kiedy mnie serce pęka jak nie chcący nadepne psu na łape, a jakiś zwyrol wyrzuca psa przez okno...

cóż, dopóki człowiek człowieka krzywdzi... to co dopiero zwierzę. Nie skończy się to.

Ja też zawsze za łapę przepraszam :P
+41

Guest

Brawo POLICJA !!!!! , prosimy więcej kontroli kierowców , więcej testów na zażywanie narkotyków !!!! W Barlinku to jest plaga. Kierowcy z miasta Ćpają i Spożywają alkohol na terenach wiejskich, potem wyruszają na przejażdżki po Barlinku. ćpunom i pijakom za kółkiem , stanowcze NIE !!!!
Funkcjonariusze Policji, Powodzenia !!!!
+19

Guest

wyrzucenie psa przez okno to bardzo negatywne i karygodne zachowanie człowieka, całe szczęście, że zwierzęciem zaopiekowało się OTOZ Animals
***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".