pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
barlinek

Już w najbliższą sobotę, 2 listopada o godzinie 14.00, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, odbędzie się mecz CRS Pogoń Barlinek – Polonia Giżyn. Pogoń po dziesiątej kolejce obejmuje pierwsze miejsce w tabeli, zapewniając sobie tytuł samodzielnego lidera rozgrywek.

Drużyna z Giżyna obejmuje trzecią lokatę, tracąc do Pogoni dwa punkty. Oprócz emocji sportowych, kibice wraz z zawodnikami i trenerem, postanowili zorganizować zbiórkę, o której pisaliśmy już na naszym profilu społecznościowym. Zebrane fundusze, mają zostać przeznaczone na nowy wózek elektryczny dla Drivera – czyli Mateusza Sawickiego.

REKLAMA

Mateusz jest pracownikiem szpitala w Barlinku, skąd większość z nas może go kojarzyć. Driver mimo przeciwności losu, nie traci wiary ani pogody ducha a razem możemy mu pomóc w pokonywaniu kolejnych kilometrów! Zachęcamy wszystkich do wspierania naszej lokalnej drużyny oraz do udziału w akcji charytatywnej.

Mati 

 

APEL OD KIBICÓW: Jak wiadomo w najbliższą sobotę nasza Pogoń podejmie na własnym stadionie Polonię z Giżyna. My jako...

Opublikowany przez CRS Pogoń Barlinek Poniedziałek, 28 października 2019

 

Komentarze

+5

Guest

nie wraca, mnóstwo morderców dzieci, pedofilów nie ponosi nigdy kary...

Ale pomagać warto ze względu na to, że to po prostu dobre, a nie dla oczekiwania mitycznej karmy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".