pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (7)
barlinek

Od poniedziałku, 4 listopada, wszyscy którzy mają do załatwienia sprawy związane z pojazdami mechanicznymi, nie muszą już jeździć do Myśliborza. Od tego dnia bowiem ruszyła filia myśliborskiego Wydziału Komunikacji.

Mimo, że oficjalne otwarcie nastąpiło o godz. 10.00, już od siódmej rano ustawili się pierwsi klienci. Od rana byli też obsługiwani przez pracowników filii. W oficjalnym otwarciu udział wzięli m.in. starosta myśliborski Andrzej Potyra, burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, członkowie zarządu powiatu, barlineccy radni.

REKLAMA

Samo otwarcie, przecięcie wstęgi przebiegło bardzo szybko tak, aby nie zakłócać pracy wydziału.  Przypomnijmy, filia Wydziału Komunikacji mieści się na najwyższym piętrze w budynku Przychodni Zdrowia na ulicy Szpitalnej. Można do nie dostać się zarówno schodami, jak i windą zainstalowaną z tyłu obiektu. Filia czynna jest codziennie od godz. 7.00 do 15.00. Wyjątkiem jest czwartek, kiedy jej zamknięcie nastąpi o godz. 11.00. 

Przy okazji otwarcie filii, zapytaliśmy burmistrza Dariusza Zielińskiego o parking, tak potrzebny na ulicy Szpitalnej. Powstanie on najprawdopodobniej pod koniec 2020 roku. Aby tak się stało potrzebne są decyzje administracyjne, zmieniające przeznaczenie placu, na którym parking powstanie. To zajmuje najwięcej czasu. Z samą budową nie powinno być większych problemów.

js

Pin It

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Miejsce może nieszczęśliwe ale i tak dobrze ze powstał. Koniec z wycieczkami do Mysliborza i braniem urlopu żeby zalatwic jakiś krótki temat.
Oczywiście pod warunkiem ze będzie można ?zarejestrować sie przez Internet na określoną godzinę jak w Myśliborzu.Urlop i tak trzeba brać, ponieważ otwarte do 15:00. Chociaż jeden dzień mogli zrobić do 18:00 byłoby fajnie
+3

Guest

Miejsce może nieszczęśliwe ale i tak dobrze ze powstał. Koniec z wycieczkami do Mysliborza i braniem urlopu żeby zalatwic jakiś krótki temat.
Oczywiście pod warunkiem ze będzie można ?zarejestrować sie przez Internet na określoną godzinę jak w Myśliborzu.

Guest

Cytuję jacuś:
ciekawe gdzie zaparkowali skoro nie ma miejsca? może przyszli z urzędu miasta na piechotę :lol: :-x :sigh: :-?

Retro podłoga robi wrażenie .szacun.Szkoda kasy było ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.