pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
barlinek

3 listopada 2019 roku po raz 4 odbył się Bieg Niepodległości w Krzyżu. Impreza biegowa była zorganizowana na najwyższym poziomie, o czym świadczy ilość zawodników chętnych do wzięcia udziału w tym biegu oraz wyniki przez nich osiągane.

Na wysokości zadania stanęli zawodnicy i zawodniczki z Barlinka występujący pod nazwą BBL zajmując I miejsce drużynowo. Oprócz sukcesu drużynowego Sabina Stachnik zajęła I miejsce w kategorii K-40, Teresa Oleszczuk II miejsce w K-50, Jakub Borek III miejsce w M-25.

REKLAMA

Barlinek reprezentowali w tym biegu: Sabina Stachnik, Teresa Oleszczuk, Jakub Borek, Michał Janczarek, Wojciech Bartosik, Przemysław Bartosik.

BBL Barlinek

Foto: Waldemar Graś - Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż Wlkp.

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".