pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

7 listopada w foyer sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy pod tytułem „Krajobrazowo wokół Barlinka”. Zdjęcia zaprezentowane na wystawie wykonane zostały przez członków grupy fotograficznej „Foto Kadr”.

W grupie na początku znajdowały się trzy osoby, które zwyczajnie chciały dzielić się ze sobą swoją pasją do fotografii. Na dzień dzisiejszy „Foto Kadr” liczy sobie jedenastu członków i to właśnie oni prezentowali swoje prace na wernisażu.

REKLAMA

W skład pasjonatów wchodzą: Katarzyna Mielcarek, Tomasz Gaładyk, Jacek Kowalski, Andrzej Ligenza, Danuta Olszewska, Bronisław Pilich, Grzegorz Przybylski, Mirosław Sulikowski, Agnieszka Szajda, Radosław Szajda oraz Jerzy Wawrzyniak. Każdy z nich złożył podpis na pamiątkowej tablicy. Oprócz możliwości obcowania ze sztuką, dla każdego z gości przygotowany został słodki poczęstunek wraz z kawą i herbatą. Wystawę można będzie oglądać w foyer sali widowiskowej. Zapraszamy! 

Mati

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".