pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A

List następującej treści trafił do naszej redakcja. "Codziennie chodzę po mieście i nie mogę zrozumieć jednej rzeczy” - czytamy. „Jak to możliwe, że w dzisiejszych czasach, pod bokiem gminnej władzy można pozwolić na coś takiego. Na śmieci, które składowane są na placu vis-a-vis budynku Urzędu Miejskiego.

Jest to centrum miasta, każdy kto do niego wjeżdża widzi górę śmieci. W dzisiejszych czasach, kiedy chcemy być gminą ekologiczną, segregujemy odpady, na coś takiego nie powinno być zezwolenia. To wstyd. Inną sprawą jest fakt, że ktoś wybudował budynek bez miejsca na pojemniki na śmieci. O parkingach nie wspomnę. A już szczytem wszystkiego jest wjazd po śmieci, dużej śmieciarki po chodniku. Czy nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadza?" - pyta nasz czytelnik.

REKLAMA

Pytanie pozostawiamy dla osób odpowiedzialnych za czystość na terenie miasta.

js

 

barlinek

 

Można? Można. Po naszej publikacji i komentarzach naszych czytelników, śmieci zostały uprzątnięte. Teren gdzie stały pojemniki został zagrodzony. Jednym słowem jest czysto i porządnie.

js

 

barlinek

 

Pin It

Komentarze

+8

Guest

A z innej beczki co do Pana Kierownika i Przewodniczącego w jednym: Czy odbył się konkurs na stanowisko kierownicze w spółce gminnej? Czy tak bez zbędnego pierniczenia, niczym obecny przełożony Pana Kierownika - Pan Prezes, znalazł się na stanowisku bez kokonkursu? I kto teraz komu wydaje polecenia i decyzje? Pan przewodniczący i rada burmistrzowi, ten prezesowi a ten kierownikowi? PARANOJA
+9

Guest

Regulamin Gminy art.23 ?mówi, iż radny, a tym bardziej Przewodniczący nie może zasiadać na Kier.stanowiskach w spółdzielniach w ,których udział ma Gmina!Jest to konflikt interesów!!!Nowo-stare standardy dalej są powielane:bo nam się......!!! :sad:
+7

Guest

Bo nasza gmina tak postępuje. Codzienne łapie się za głowę i nie wierzę w to, co tu w Barlinku się wyczynia. Budują na potęgę , bez pomysłu. Byle jak rządzą i byle jak budują ;/
+18

Guest

Z tego co wiem właściciel białego ma też białe włosy i bez różnicy będzie czy stoi na trawie czy na parkingu. Niech się martwią skoro kupili tam lokal i wiedzieli że już wtedy nie było miejsca na parkowanie.. Spacery też są zdrowe..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.