pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

21 listopada przed godz.15.00, doszło do zdarzenia drogowego przy Rondzie Bankowym. Jadąca rowerem kobieta, nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w bok, wyjeżdżającego z parkingu samochodu osobowego Hyundai Tucson. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Policję oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku.

Druhowie, do czasu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego (z Choszczna), udzielali poszkodowanej pomocy przedmedycznej. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kobieta kierująca rowerem, z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wlkp.

REKLAMA

Zarówno cyklistka jak i kierująca autem zostały przebadane przez policjantów na zawartość alkoholu we krwi. Obie były trzeźwe. Dokładny przebieg wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. 

js

 

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić "na gorąco" przebieg/przyczyny zdarzenia drogowego, dlatego napisaliśmy iż szczegóły podamy później. Z pytaniem o zdarzenie, które miało miejsce w dniu dzisiejszym, zwróciliśmy się do rzecznika Policji. Po uzyskaniu informacji od oficera prasowego, artykuł został zaktualizowany i skorygowany.

barlinek

barlinek
Foto: Czytelnik - dziękujemy

Komentarze

+8

Guest

dramat, opiekę powinno się uzyskać w 5 min, jak na zachodzie. Coś poważniejszego się stanie i już bez sensu wzywać karetkę, lepiej karawan od razu ;/
-3

Guest

Cytuję Guest:
wielkie G się stało a jak zwykle wszystkie służby na nogach jakby samolot w WTC uderzył...

Życze tobie wielkiego G wypadku i aby pies z kulawą nogą tobą się nie zainteresował.
+11

Guest

To kpina normalnie żeby zespół ratownictwa medycznego jechał z Choszczna. Naprawdę boję się o swoje bezpieczeństwo, to nie jest śmieszne. Jeśli byłby zawał lub udar to cienko widzę osobę potrzebującą pomocy. Strażacy nie mogą podawać lekarstw.
+7

redakcja

Drogi Anonimie. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić "na gorąco" przebieg/przyczyny zdarzenia drogowego, dlatego napisaliśmy iż szczegóły podamy później. Z pytaniem o zdarzenie, które miało miejsce w dniu dzisiejszym, zwróciliśmy się do rzecznika Policji. Po uzyskaniu informacji od oficera prasowego, artykuł został zaktualizowany i skorygowany.
+18

Guest

Drogi Autorze! Uważam, że jeśli nie wiesz, co się wydarzyło, nie powinieneś zamieszczać na niby wiarygodnej stronie informacji nieprawdziwych. Hyundai NIE potrącił rowerzysty. Pani jadąca na rowerze wjechała w auto z boku. To jest znacząca różnica. Proszę o nie usuwanie tego komentarza.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".