pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Pierwszy pluszowy miś, powstał 25 listopada w 1902 roku. Dla uczczenia setnych urodzin tej przeuroczej pluszowej zabawki, w 2002 roku dzień 25 listopada, ustanowiono Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Dziś 21 listopada, Miś – tym razem panda, zaprosił na swoje urodziny dzieci ze szkół i przedszkoli Gminy Barlinek. W przyjęciu, które odbyło się w sali widowiskowej BOK, oprócz najmłodszych, wzięli udział przyjaciele Misia, czyli Królik i Kłapouchy.

REKLAMA

Po wspólnym obudzeniu leniwej pandy i odśpiewaniu „Sto lat!”, na scenie wystąpił teatr „Gwitajcie” ze Szczecina w przedstawieniu „Bajki Jana Brzechwy”.  Światowy Dzień Pluszowego Misia, zorganizował Barlinecki Ośrodek Kultury.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".