pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

W miniony weekend, reprezentanci BORAN Team, mieli okazję uczestniczyć w gali West Fighting MMA 5 w Gorzowie Wlkp., podczas której zmagali się w mieszanych sztukach walki. Pierwszą wygraną zaliczył Kacper Wilkowski - młody adept K1. Jego walka potwierdziła że mniejsze doświadczenie wcale nie oznacza braku emocji.

W formule K1 swój pojedynek stoczył  Krystian Bondyra, reprezentant BORAN TEAM, który wyraźnie okazał się lepszy, kilkukrotnie przyciskając przeciwnika do siatki, który nie potrafił zdobyć inicjatywy i oddać zbyt wielu celnych ciosów na głowę rywala. W trzeciej rundzie Bondyra pozwolił sobie na ekstrawaganckie rozpoczęcie od kopnięcia z wyskoku. Niewiele się jednak zmieniło i reprezentant Boran Team pewnie zwyciężył.

REKLAMA

Starcie w stylu Muay-Thai stoczył Przemysław Lubecki. Na samym początku mocno ruszył przeciwnik, dosięgając Przemka. Później było już nieco spokojniej. Trudniej zrobiło się w drugiej rundzie. Do ofensywy przeszedł Przemysław Lubecki. Jego pięść dosięgła nosa gorzowianina, skąd polała się krew. W końcówce walki obaj mieli już niewiele sił. Starcie okazało się niezwykle wyrównane i ostatecznie to pierwsze trzy minuty zadecydowały, że z oktagonu jako zwycięzca wyszedł Buda. 

Max Pilarski podejmował również przeciwnika z Gorzowa, który reprezentował Klub Dragon Gorzów. Mimo iż przeciwnik był bardziej doświadczony i przewyższał go warunkami fizycznymi, to Max pokazał mocny charakter i i w tej walce zwyciężyły jego umiejętności. Werdykt był jednogłośny na korzyść Naszego reprezentanta.

Z rozpiski wypadł pojedynek w formule K1 w kategorii do 84 kg. Z powodu kontuzji Aleksander Wereśniak z Akademii Sportów Boran Team nie mógł zawalczyć z Arkadiuszem Jakóbczykiem z Sokoła Boxing Team Szczecin.

BORAN Team

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".