pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)

Na terenie barlineckiego szpitala doszło do naruszenia nietykalności cielesnej personelu medycznego i policjantów. Dokonał tego będący pod wpływem alkoholu mieszkaniec Barlinka. Mężczyźnie udzielana była pomoc medyczna.

W jej trakcie znieważał słownie lekarza i pielęgniarki. Po wezwaniu policji nie tylko nie uspokoił się, ale naruszył nietykalność funkcjonariuszy. Teraz mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dwa razy w ciągu jednej nocy barlineccy policjanci zatrzymali kierująca samochodem osobowym, nietrzeźwą mieszkankę Barlinka. W trakcie pierwszej kontroli zostało jej m.in. zatrzymane prawo jazdy. Po czterech godzinach patrol po raz kolejny zatrzymał samochód do kontroli. Prowadziła go ta sama kobieta. Teraz jej "wyczynem" zajmie się sąd.

js

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".