pldaenfrdeuk


 czwartek 12 grudnia 2019r.   imieniny: Aleksander, Dagmara, Suliwoj

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

O spowodowanie naprawy drogi wojewódzkiej nr 156 Barlinek - Strzelce, a konkretnie od miejscowości Krzynka, w stronę granicy województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego zaapelował na sesji barlineckiej Rady Miejskiej, radny Rafał Szczepaniak.

Przeczytał list w tej sprawie podpisany przez 118 osób. Powodem jest zły stan nawierzchni drogi. Jak podkreślał, w przeciągu kilku lat, inna droga wojewódzka nr 151 była remontowana na kilku odcinkach. Zarówno w stronę Gorzowa Wlkp., jak i Choszczna. Odcinek drogi wnioskowany o remont ma 4 km. Poruszają się nim m.in. mieszkańcy Moczydła, Okna, Krzynki, Barlinka.

REKLAMA

Droga ma wiele poprzecznych wybrzuszeń, co powoduje uszkadzanie samochodów. Poruszają się po niej samochody ciężarowe, co przez lata doprowadziło do jej degradacji i fatalnego stanu technicznego. Dlatego remont jest konieczny. Radny Szczepaniak zaapelował do burmistrza, aby ten wystąpił do zarządcy drogi, Zachodniopomorskiego Zarządy Dróg Wojewódzkich o jej remont.

js

 

Komentarze  

-4 # Guest 2019-11-26 14:06
zaklepać i po .... robocie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-11-28 11:24
Po klepac to możesz sobie po tyłku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-11-26 12:02
Uzupełnić asfalt przy chodniku same dziury nie ma jak się minąć autami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-11-25 12:41
Oby nie zapomnieli drogi dojazdowe do posesji nowych mieszkaniańów zrobić bo do tej pory żadnej reakcji.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Miś13 2019-11-25 12:18
Co z drogą do Dziedzic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-11-25 12:10
Budke na przystanku zrobić i przejście dla pieszych z chodnikiem na przystanek, a nie ludzie stoją na skarpie czekając na autobus przy samej krawędzi tylko czekać jak kiedyś autobus przejedzie jakieś dziecko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-11-25 09:24
Zrobić wysepke zpowolnienia przed skrzyżowaniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # anja4 2019-11-24 21:41
Nikt nie wspomniał o bezpieczeństwie, a raczej o jego braku podczas podróżowania tą drogą! Wkurza mnie też to, że jestem zmuszona remontować zawieszenie swojego auta częściej niż inni tylko dlatego ze jestem zmuszona codziennie poruszać się tą, a nie inną drogą. Na przedwojennych mapach ten odcinek również był oznaczony jako droga o nawierzchni gorszej kategorii. Czy to dlatego tak musi być i teraz? Czy to taka tradycja?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-11-24 21:53
Bo to droga na wschód, a my tam nie jeździmy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-11-24 09:31
To jest polska to nie kraj to stan umysłu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-11-24 08:47
Gdzie idą pieniążki z WORDu bo na pewno nie na drogi wojewódzkie w Barlinku ? :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-11-24 15:54
Cytuję Guest:
Gdzie idą pieniążki z WORDu bo na pewno nie na drogi wojewódzkie w Barlinku ? :-?

Do Szczecina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-11-23 21:11
Teraz na Okuniach robią szlak chyba do Nordic Walking, a że przy okazji zniszczono resztki drogi, to już ich nic obchodzi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+29 # Guest 2019-11-23 20:32
Ogólny stan dróg do większości wiosek w gminie jest tragiczny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-14 # Guest 2019-11-23 20:31
Dobra droga dla crossa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+29 # TBM58 2019-11-23 14:44
Cały odcinek do Strzelc z małymi fragmentami jest do naprawy.Za Buszowem też jak na poligonie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-11-23 19:59
prawda czasy kamienia łupanego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi