pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
3.6 1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5)

22 listopada ok. godz. 17.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do pożaru samochodu w miejscowości Jarząbki. Płonęło tam Renault Laguna. Pożar był o tyle groźny, że auto zaczęło się palić w bardzo bliskiej odległości od domu.

Właściciel samochodu wezwał straż a następnie przy użyciu ciągnika, odciągnął płonący samochód z dala od zabudowań. Renault spłonęło doszczętnie.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz jeden z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu. Przyczyny pożaru nie są znane.

monikary

 

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

+16

Guest

Co z tymi samochodami? To już kolejne. Tak się teraz załatwia porachunki? Bo nie wierzę, że tak same z siebie się zapalają podczas postoju
+30

Guest

Barlinek - Jarząbki 15 km
Myślibórz - Jarząbki 22km

a zaraz za miedzą OSP Lipiany, Jesionowo, Mostkowo...
dobrze, że to tylko auto

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".