pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Od kilku dni trwają prace budowlane na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Burzony jest m.in. stary budynek, w których mieściły się szatnie, czy też pomieszczenia administracyjne. W ich miejscu powstanie nowa baza lokalowa, z której korzystać będą organizacje sportowe.

Rozbudowane zostanie zaplecze sportowe w istniejącym obecnie budynku dwukondygnacyjnym. Powstanie tam m.in. zespół szatniowo - sanitarny dla zawodników, z pomieszczeniami towarzyszącymi tj. sauna, odnowa biologiczna, ambulatorium. Na parterze swoje miejsce znajdzie również pomieszczenie ochrony, pomieszczenia biurowe, klubowe oraz kotłownia.

REKLAMA

Na piętrze znajdować się będzie sala konferencyjna oraz ogólnorozwojowa sala do ćwiczeń, pomieszczenie trenerów, archiwum, zaplecze socjalne dla pracowników, ogólnodostępny węzeł sanitarny, kawiarnia. Zagospodarowany zostanie teren wokół budynków.

Wartość prac to kwota ponad 4 mln 208 tys. zł. Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości ponad 2 mln 735 tys. zł. Prace powinny się zakończyć we wrześniu 2020 roku.

js

 

barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
A może zbudujemy jakieś boisko z zapleczem do "baseball " albo jakiś futbol amerykański a może pole golfowe skoro mamy w kasie gminy za dużo pieniędzy, nie tylko piłką człowiek.

Nie no śmiech na sali szkoda że nie dopisałeś koszykówke albo rugby z Barlinka powoli robi się Myślibórz, Pyrzyce albo i Strzelce trzeba spojrzeć realnie na życie miasta podupadają sportowo powoli i to jest przykre a nawet bardzo martwiące, bo to wszystko prowadzi w złą stronę jednym słowem przetragedia pobudowali stadiony, sztuczne boisk itp. A to co teraz powinni zrobić 15 lat temu gdzie był nabytek piłkarski, ludzie chodzili na mecze.frekwencja była obfita i poziom był dość przyzwoity wszystko o kilka lat za późno. Teraz będzie minimum 10- 15 lat posuchy w sporcie i to jest żałosne teraz jest sprzęt boiska wszystko ale nie ma komu grać. Jakby ta młodzież miała trenować na dolnym boisku na piachu, w błocie to by nikt.na treningi nie chodzil aha tym bardziej że piłek brakowało. Kiedyś młodzież i czasy były inne teraz wszystko komputery smartfony tym właśnie żyją i tu jest błąd w sztuce a druga sprawa pokolenie nie te co kiedyś było okolo 15-20 lat temu. Zespół reprezentujący Barlinek nigdy nie był tak nisko nawet drugi zespół który grał w okręgówce był o niebo lepszy niż obecny nie ujmując niczwgo piłkarzom ale teraz to już tylko trzeba im.życzyć aby wrucili do tej klasy co była kiedyś Pogoń lub Stoczniowiec. Życzę im tego z całego serca, ale.żeby to było łatwiejsze w Barlinku nie powiino być podziałów na małe klubiki, ale to już kolejny temat. Pozdrawiam i życzę powrotu do minimum starej szwartej ligi.

Guest

Cytuję Guest:
Jesteśc gościu śmieszny widać że ani razu na stadionie w trakcie meczu nie byłeś :)

Nie trzeba tam chodzić aby stwierdzić,że są pustki na trybunach wystarczy obejrzeć zdjęcia z meczów :P
+1

Guest

A może zbudujemy jakieś boisko z zapleczem do "baseball " albo jakiś futbol amerykański a może pole golfowe skoro mamy w kasie gminy za dużo pieniędzy, nie tylko piłką człowiek żyje. ...
+2

Guest

Ile tam jeszcze milionów wpompujecie w tą jedyną "słuszną" dyscyplinę .Co trzeba zrobić aby takie wsparcie inni dostali?Na meczach tylko wiatr hula po tych trybunach.Zainteresowanie znikome a władza dalej żyje starą legendą o wielkiej piłce i turystyce w Barlinku.
+1

Guest

Wręcz przeciwnie :) umiejętne dysponowanie majątkiem to podstawa, a nie ładowanie potężnej kasy z kieszeni podatników by zadowolić garstke ludzi na trybunach. Piłka nożna na tym poziomie rozgrywkowym nie zarabia na siebie, a drużyn które mają swoje pięć minut i się zawijaja jest multum. Pogoń już raz upadła przez takie podejście ale widzę niczego to nie nauczyło ludzi.

Guest

Z tCytuję Guest:
Cytuję Guest:
Super, teraz czekamy na powrót do III ligi :)

A powiesz mi po co ta III liga? Drużyna w III lidze to studnia bez dna. Taki klub generuje tylko koszty i nikłe przychody. Dodatkowo trzeba by było się wzmocnić bo z tym składem nie ma szans na taki awans. Po co opłacać najemników, którzy mają gdzieś to miasto? Nie lepiej chodzić na niższą ligę, ale brawo bić swoim chłopakom? A nie jakimś tadżykom i innym wynalazkom?

takim podejsciem nic w życiu nie osiągniesz
+4

Guest

Cytuję Guest:
Super, teraz czekamy na powrót do III ligi :)

A powiesz mi po co ta III liga? Drużyna w III lidze to studnia bez dna. Taki klub generuje tylko koszty i nikłe przychody. Dodatkowo trzeba by było się wzmocnić bo z tym składem nie ma szans na taki awans. Po co opłacać najemników, którzy mają gdzieś to miasto? Nie lepiej chodzić na niższą ligę, ale brawo bić swoim chłopakom? A nie jakimś tadżykom i innym wynalazkom?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".