pldaenfrdeuk


 czwartek 12 grudnia 2019r.   imieniny: Aleksander, Dagmara, Suliwoj

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

O tym, że coraz bliżej święta, chyba nikomu nie trzeba przypominać. W sklepach pojawiły się  bożonarodzeniowe ozdoby a na półkach królują czekoladowe renifery i Mikołaje. Niecały miesiąc przez Wigilią, na Rynku Miejskim stanęło świąteczne drzewko.

Na nadchodzące Boże Narodzenie, stroi się już całe miasto. Iluminacje pojawiły się na Gęsiarce a także na miejskich latarniach.

REKLAMA

Ozdoby i lampki wprawdzie jeszcze nie rozbłysły, jednak jak widać, przygotowania idą pełną parą. Efekty, będziemy mogli podziwiać już niebawem.

monikary

 

barlinek

 

Komentarze  

+15 # Guest 2019-11-30 14:57
Ech, nie ma magii odkąd tak szybko się wystawia te wszystkie ozdoby. Wystarczyłoby na tydzień przed wigilią, bo teraz trąci komercją po prostu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-11-30 09:47
Będzie ładnie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-11-30 09:44
zwłaszcza ,za Lidlem na obwodnicy od strony garaży .W nocy na przejściu dla pieszych jest strasznie ciemno ,kwestia czasu jak kogoś potrącą .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-11-30 18:13
Cytuję Guest:
zwłaszcza ,za Lidlem na obwodnicy od strony garaży .W nocy na przejściu dla pieszych jest strasznie ciemno ,kwestia czasu jak kogoś potrącą .

Zgadzam sie z tym w zupelnosci tyle jest potracen na pasach oswietlonych a tam a tam jak tragedja bedzie to sie obudza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+20 # Guest 2019-11-29 23:40
Suuuper Fajnie
Wszystkim mieszkańcom Wesołych Świąt
Pokażmy pod tym artykułem że nie zawsze jesteśmy na NIE..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-10 # Guest 2019-11-29 18:59
Zamiast tych ozdób swiatecznych lepiej byłoby pomysleć nad poprawieniem oswietlenia na przejsciach dla pieszych!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # jacuś 2019-11-30 12:33
Cytuję Guest:
Zamiast tych ozdób swiatecznych lepiej byłoby pomysleć nad poprawieniem oswietlenia na przejsciach dla pieszych!
proponuję Ci nie kupuj w tym roku choinki i zaoszczędzone pieniądze przekaż na poprawienie oświetlenia na jakimś przejściu :lol: czysta demagogia w twoim wydaniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # jacuś 2019-11-30 12:28
Cytuję Guest:
Zamiast tych ozdób swiatecznych lepiej byłoby pomysleć nad poprawieniem oswietlenia na przejsciach dla pieszych!
ty jak zwykle SMERF MARUDA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-11-30 14:53
Uważam że większą uwagę powinno się zwrócić na bezpieczeństwo niż na dekorowanie miasta.Ozdoby lampki, pewnie że jestem za, świetna sprawa ale jak to wygląda przy ciemnym przejściu dla pieszych?Słabo... wiec mi tu nie gadaj że jestem maruda bo stwierdzam jakie są fakty ;-)pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # jacuś 2019-11-30 19:06
Cytuję Guest:
Uważam że większą uwagę powinno się zwrócić na bezpieczeństwo niż na dekorowanie miasta.Ozdoby lampki, pewnie że jestem za, świetna sprawa ale jak to wygląda przy ciemnym przejściu dla pieszych?Słabo... wiec mi tu nie gadaj że jestem maruda bo stwierdzam jakie są fakty ;-)pozdrawiam
masz na to cały rok pisz do Rady Miasta bo ona jest adresatem Twoich uwag,i nie marudź przed świętami :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-11-29 18:29
Oby tylko tej ładnej choinki nie oszpeciło jakieś stanowisko handlowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi