pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
2.9 1 1 1 1 1 Ocena 2.90 (10)

Swój ostatni mecz w tym roku zagrali podopieczni Michała Diakowa. Zawodnikom CRS-u po bardzo udanej lidze został do rozegrania mecz w rozgrywkach o Puchar Polski ZZPN. Tym razem, CRS Barlinek na swoim boisku podejmował zespół z czwartej ligi – Hutnik Szczecin.

Od pierwszego gwizdka widać było zaangażowanie i wole walki naszych zawodników. Sporo ostrych i zdecydowanych wejść towarzyszyły widowisku przez cały mecz. Niestety to Hutnik zaczął strzelać bramki. W 13 minucie pada pierwszy gol i drużyna ze Szczecina prowadzi w spotkaniu 0:1. Na szczęście nie sprawiło to, że CRS się poddał. Wręcz przeciwnie, zagrzewani głośnymi śpiewami z trybun zawodnicy z Barlinka nie przestawali walczyć.

REKLAMA

Opłaciło się, w 37 minucie bramkę wyrównującą strzela Kamil Błaż. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1. Drugie 45 minut to w dalszym ciągu popis dobrej, twardej gry ze strony obydwu zespołów. Obie drużyny stwarzały groźne sytuacje. W 73 minucie jedną z nich wykorzystuje pojawiający się na boisku z ławki rezerwowej Tomasz Dorniak. Dając naszemu klubowi przewagę jednej bramki.

Niestety euforia na trybunach nie trwała długo. Zaledwie 2 minuty później Hutnik wyrównuje wynik spotkania. Po regulaminowym czasie gry wynik spotkania to 2:2, mecz muszą wiec rozstrzygnąć rzuty karne. Trzeba przyznać, że w tym meczu żadna z drużyn nie zamierzała odpuścić. Konkurs rzutów karnych kończy się wynikiem 9:8. Po niecelnym strzale bramkarza Hutnika strzał oddaje Kacper Błaż i nie myli się.

CRS Barlinek wygrywa z czwartoligowym Hutnikiem Szczecin i zostaje w dalszych rozgrywkach o puchar!

Mati

 

 

Komentarze

+13

Guest

Bardzo dobry mecz CRS/ Pogoni/ Myślę że piłkarze uwierzyli że mogą grać w 1V lidze gdyż nasi przeciwnicy z Hutnika byli wprawdzie bardziej doświadczeni i lepiej operowali piłką ale brakowało im waleczności , ambicji i determinacji naszych zawodników. Jeżeli chodzi o poziom techniczny to nasi wcale im nie ustępowali.Gratuluję zwycięstwa ,czekam na następne wygrane w PP oraz awans do ligi okręgowej.Życzy tego kibic s 40 letnim st ażem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".