pldaenfrdeuk


 niedziela 19 stycznia 2020r.   imieniny: Andrzej, Henryk, Sara

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Stefan Grabarczyk, to były piłkarz drużyny Grunwald Choszczno, który już od ponad 30 lat mieszka w Kanadzie. „Papuga”, bo tak mówią o nim koledzy, przylatuje do Polski raz na dwa lata aby właśnie w Choszcznie, do którego powraca w łezką w oku, zorganizować wyjątkowe spotkanie.

Odbywają się one od kilku lat i pomimo tego, że trwają dwa dni, ciągle brakuje czasu na rozmowy i wspomnienia. 06 grudnia w Choszcznie, spotkało się około sześćdziesięciu przyjaciół z boiska, byłych zawodników ze Stargardu, Choszczna i Drezdenka.

REKLAMA

Nie brakowało piłkarzy Stoczniowca Barlinek – Józefa Pawłowskiego, Leszka Nowaka, Jana Śliwińskiego, Wiesława Przyborka,  Andrzeja Ounaddi i Ryszarda Cela. Głównym tematem spotkania była oczywiście piłka nożna, o której panowie mogliby rozmawiać bez końca. Tradycyjnie także rozegrano mecz towarzyski, który sprawił wszystkim chyba najwięcej radości. Żegnając się, wszyscy życzyli sobie kolejnych spotkań w tym samym lub większym gronie przyjaciół.

monikary

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze  

+2 # Guest 2019-12-18 10:43
Dziekujemy za emocje ktore nam dawaliscie na boisku.To siè pamieta.Teraz czas na spotkania po latach i dobra zabawe.Zyczymy duzo zdrowia i radosnych Swiat.
Mieszkancy Barlinka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-12-11 12:55
Na pierwszym zdjęciu drugi od lewej to Mirek M.? dużo zdrówka wszystkim :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież