pldaenfrdeuk

 niedziela 24 maja 2020r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Ostatnie dni nauki w SP1 upłynęły w niezwykłej świątecznej atmosferze. 19 grudnia uczniowie obejrzeli jasełka przygotowane przez teatr „Maska” pod opieką p. M. Goryńskiej. Spektakl przypomniał wszystkim, że najważniejsze w życiu są miłość, życzliwość i serdeczność okazywana sobie na co dzień.

O oprawę muzyczną zadbała klasa Vb z wychowawczynią p. A. Stefańską, a o dekoracje - p. M. Rychlińska.

REKLAMA

Zadziwiający mini-koncert przygotowali uczniowie p. M. Łodygowskiej i p. A. Sumickiej. Wykonali kolędy, grając na szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

 

Koncert kolęd w SP1 na szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

Koncert kolęd w SP1 na szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 27 grudnia 2019

 

20 grudnia odbyły się klasowe Wigilie z opłatkiem, życzeniami i prezentami oraz „żywa lekcja muzyki”. Koncert pt. „Świąteczne Kolędowanie” jest kontynuacją audycji muzycznych rozpoczętych w ubiegłych latach przez p. A. Stefańską. Tym razem uczniowie poznali brzmienie i budowę akordeonu oraz puzonu. Różnorodny repertuar od popularnych standardów muzycznych do kolęd polskich i światowych dostarczył uczniom wielu emocji. Muzycy byli bardzo zadowoleni z aktywności młodzieży. Audycje z cyklu „Akademia Muzyki” będą odbywały się co miesiąc do czerwca 2020 roku.

 

SP1

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".