pldaenfrdeuk

 niedziela 24 maja 2020r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)

Do groźnego potrącenia kobiety doszło dziś, 07 stycznia po godz. 16.00, przy bramie wjazdowej do PGK (skrzyżowanie ul. Szpitalnej z ul. Lipową). Wyjeżdżająca z terenu bazy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ciężarówka, potrąciła przechodzącą w tamtym rejonie ok. 50-60 letnią kobietę.

Kierujący zestawem najechał na kobietę, w wyniku czego poszkodowana została wciągnięta pomiędzy ciągnik siodłowy a naczepę. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Barlinek, którzy wyciągnęli ranną spod samochodu i udzielili jej pierwszej pomocy. Kobieta żyje a ze wstępnych oględzin wynika, że posiada urazy kończyn i miednicy. Podczas akcji ratowniczej była przytomna.

REKLAMA

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierujący prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności przy wyjeżdżaniu z bramy. Policjanci zbadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. 

Na czas pracy służb droga w tym miejscu pozostaje zablokowana. Policjanci kierują na objazdy ul. Mickiewicza. Ranna została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe Choszczno oraz policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, którzy będą wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia. 

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Na prośbę rodziny wstrzymujemy dalszą publikację anonimowych komentarzy.

 

Komentarze

+62

Guest

Tak sytuacja była bardzo niebezpieczna i dziękować tylko Bogu że kobietą żyje. Oświetlenie w tym miejscu też ma wiele do życzenia. Chciałbym tylko jeszcze wspomnieć o naszej obwodnicy obok Lidla. Zrobiono tam przejście dla pieszych ale zapomniano o oświetleniu tego przejścia. Wieczorem jest tam ciemno i bardzo niebezpiecznie. Panowie projektanci zapomnieli o oswietleniu i inspektorzy odebrali takie przejście A jest ono w obszarze zabudowanym. Miejmy nadzieję że wkrótce zostanie postawione tam 0oswietlenie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".