pldaenfrdeuk

 poniedziałek 25 maja 2020r.   imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

11 stycznia w gościnnych progach pensjonatu „Leśny Dom”, odbyła się wyjątkowa uroczystość. Przybyli na nią zarówno najbliżsi, przyjaciele, sąsiedzi jak i przedstawiciele władz miejskich. Wszyscy zjawili się, by złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu lat życia mieszkance Osiny Zofii Lisek, która właśnie skończyła 100 lat!

Szacownej Jubilatce, życzenia przesłał Premier Mateusz Morawiecki a ich treść odczytał Burmistrz Dariusz Zieliński. Były prezenty od władz miasta, kwiaty podarował sołtys wsi Jerzy Bober a przedstawiciele KRUS w Choszcznie, wręczyli list gratulacyjny potwierdzający podwyższenie świadczenia emerytalnego, z tytułu ukończenia 100 lat.

REKLAMA

Pani Zofia urodziła się 10 stycznia 1920 r. Ma pięcioro dzieci, ośmioro wnucząt i dwanaścioro prawnucząt. Przez całe swoje życia pracowała w gospodarstwie rolnym. Była również więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego w Majdanku.

Cała redakcja Barlinek24, składa Pani Zofii najserdeczniejsze gratulacje i życzy przede wszystkim mnóstwa zdrowia. Niech każdy kolejny dzień, będzie źródłem radości i pomyślności. 200 lat!

monikary

 

 

  

Komentarze

+8

Guest

Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia ni i radości z każdego następnego dnia, uśmiechu na twarzy i osób w których można znaleźć wsparcie, zamienić słowo bo tego często brakuje, żeby Pani nie doskwierała samotność. Wszystkiego dobrego Pani Zofiu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".