pldaenfrdeuk


 niedziela 19 stycznia 2020r.   imieniny: Andrzej, Henryk, Sara

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

11 stycznia w gościnnych progach pensjonatu „Leśny Dom”, odbyła się wyjątkowa uroczystość. Przybyli na nią zarówno najbliżsi, przyjaciele, sąsiedzi jak i przedstawiciele władz miejskich. Wszyscy zjawili się, by złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu lat życia mieszkance Osiny Zofii Lisek, która właśnie skończyła 100 lat!

Szacownej Jubilatce, życzenia przesłał Premier Mateusz Morawiecki a ich treść odczytał Burmistrz Dariusz Zieliński. Były prezenty od władz miasta, kwiaty podarował sołtys wsi Jerzy Bober a przedstawiciele KRUS w Choszcznie, wręczyli list gratulacyjny potwierdzający podwyższenie świadczenia emerytalnego, z tytułu ukończenia 100 lat.

REKLAMA

Pani Zofia urodziła się 10 stycznia 1920 r. Ma pięcioro dzieci, ośmioro wnucząt i dwanaścioro prawnucząt. Przez całe swoje życia pracowała w gospodarstwie rolnym. Była również więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego w Majdanku.

Cała redakcja Barlinek24, składa Pani Zofii najserdeczniejsze gratulacje i życzy przede wszystkim mnóstwa zdrowia. Niech każdy kolejny dzień, będzie źródłem radości i pomyślności. 200 lat!

monikary

 

 

  

Komentarze  

+4 # Guest 2020-01-12 09:38
Zdrowia, zdrowia , Błogosławieństwa Bożego ,otoczenia rodziny i bliskich Pani ZOFIO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2020-01-11 21:56
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia ni i radości z każdego następnego dnia, uśmiechu na twarzy i osób w których można znaleźć wsparcie, zamienić słowo bo tego często brakuje, żeby Pani nie doskwierała samotność. Wszystkiego dobrego Pani Zofiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2020-01-11 19:38
Zdrowia! Przede wszystkim zdrowia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież