pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

16 stycznia przed południem, doszło do wypadku drogowego tuż przy hotelu na Rynku Miejskim. Z informacji udzielonej przez oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, iż jadący w kierunku Gorzowa 42-letni kierujący motorowerem, wjechał w przechodzącą po pasach 84-letnią kobietę.

Policjanci zbadali mężczyznę na zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący jednośladem prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności, jednak będzie to badane dokładnie przez barlineckich policjantów. Pod uwagę będą brane nagrania z monitoringu miejskiego.

REKLAMA

Kobieta z obrażeniami kręgosłupa i kończyn dolnych, została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na czas pracy służb ratunkowych, główna ulica miasta na odcinku Ratusz - wjazd na Rynek Miejski, była zablokowana. 

js

 

Komentarze

+1

Guest

Z moich informacji wynika, że przed pasami zatrzymał się samochód, który umożliwił tej pani przejście na drugą stronę jezdni. W trakcie przechodzenia po pasach stojący samochód wyprzedził motorowerzysta. Pani nie miała szans na reakcję.
+6

Guest

Czasem jadąc nawet 10 na godzinę warunki na drodze dla kierowcy nie są sprzyjające. Mocne słońce slizgawica nie wiem mgła. Szczególnie jak jest ciemno i człowiek ubrany na ciemno - naprawdę ciezkonjest zauważyć kogoś na pasach. Naprawdę piesi również powinni brać to pod uwagę u nie zachowywać się jakby byli najważniejsi na drodze- na pasach. Jestem kierowcą i pieszym i zawsze przed wejściem na pasy czekam aż z obydwu stron zatrzymają się samochody bo wiem z własnego doświadczenia że kierowca czasem po prostu nie jest w stanie zauważyć pieszego.badz się zatrzymać w ostatnim.momencie. I to jest akurat prawda że nie zawsze kierowca jest winny.
+8

Guest

Moim zdaniem przy rondzie koło spalonego netto powinni ustawić zakaz wjazdu dla samochodów ciężarowych i nakazać im używania srednicowki, mniejszyruch w mieście i większe bezpieczeństwo .
+1

Guest

Kierowcy,(niektórzy),na szczęście u nas nieliczni ,widzą tylko czubek własnego nosa.To ci kierowcy" gorszego sortu "-ja mam auto- ja pan świata.Większość kierowców jest uważnych i ma dużą kulturę osobistą i im wielki szacunek
+6

Guest

Dla osoby w tym wieku takie urazy to tragedia,nawet złamanie nogi to już dramat Kierowcy! uważajcie też na pasach bo to od was zależy ludzkie życie lub czyjeś kalectwo i nieszczęście.To WASZE sumienie...Piesi też są gapowaci ALE ! Oni was nie zabiją tylko na odwrót :sad:
+4

Guest

Ostatnio koło Rossmana czekałam na przejściu, ruch był niewielki, z jednej strony pani się zatrzymała przed pasami już z daleka mnie widząc :roll: i długo czekała ,bo nie mogłam wejść na pasy gdyż z drugiej strony pani jadąca nie miała zamiaru się zatrzymywać.I tak obie czekałyśmy aż ona przejedzie :-? :-x kierowca a Kierowca,można?
+9

Guest

ludzie na miłość boską, to 84 letnia kobieta, wy też kiedyś będziecie starzy!!! I przez to mniej bystrzy i mniej sprawni.To mogło tez być dziecko!Chociażby Twoje dziecko szanowny Kierowco albo Twoja matka i co powiesz?Święta krowa?,nie uważała?! Zastanówcie się.Główna ulica w mieście to nie pusta autostrada i nie jedzie się na oślep,nigdzie!
+11

Guest

Ostatnio jechałam i na pasach koło Rossmana się zatrzymałam pan z rowerem przechodził a z przeciwnej strony jechała Princessa trabiłam żeby się zatrzymała głowa prosto nawet się nie zainteresowała co się dzieje i pojechała. A ten pan zatrzymał się i ja przepuścił *** . To prawda że dużo pieszych wchodzi na jezdnię nawet gdzie nie ma pasów ale nie którzy kierowcy mózgi w domu zostawili też .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.