pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)

W miniony weekend zawodnicy Boran Team, udali się do niemieckiego Strausberga, aby stoczyć swoje kolejne walki i zdobyć cenne doświadczenie. Pojedynki odbywały się na zasadach K1 i Muay Thai.

Do Niemiec udała się liczna grupa zawodników, bo aż 9-cio osobowa i była to, jak dotąd, najmłodsza grupa. Większość osób, po raz pierwszy weszła na ring i stoczyła swoją pierwszą walkę.

Na zawody przybyło ponad 100 osób, dlatego też organizatorzy zdecydowali, aby walki toczyły się równolegle na dwóch ringach a uczestnicy stoczyli po kilka walk.

REKLAMA

Klub Boran Team reprezentowali:

  • Jakub Wróbel - 8 lat - minimalnie przegrał swoją walkę na punkty, ale za to publiczność nagrodziła go licznymi brawami.
  • Artur Wójcik - stoczył dwa mocne pojedynki z zawodnikami, którzy wcześniej startowali na Mistrzostwach Świata. Niestety, dzielnie walcząc do końca, musiał uznać wyższość przeciwników.
  • Maja Kanarek – szybko rozprawiła się ze swoimi oponentkami, wygrywając dwie walki w pierwszych rundach TKO, walki były mocne i przyniosły oczekiwany efekt.
  • Marcel Koszyk - stoczył dwie walki, niestety przegrywając oba pojedynki.  Zabrakło trochę  kondycji, ale mimo to należą się gratulacje za twardy charakter.
  • Kacper Nowicki – wygrał walkowerem, gdyż przeciwnik po wejściu na ring zrezygnował z pojedynku.
  • Michał Stachurski - stoczył dwa pojedynki, pierwszy przegrywając, a drugi w pięknym stylu wygrywając. Pojedynek był bardzo emocjonujący, ponieważ w pierwszej rundzie Michał był liczony, a w drugiej to przeciwnik aż dwa razy był liczony, po tym jak Michał zasypał go gradem ciosów.

Po walkach najmłodszych, do ringu kolejno wchodzili:

  • Max Piłkarski - wygrana przez KO w drugiej rundzie. Walka była dobra i mocna, dużo dobrej techniki i kopnięć.
  • Robert Rutkowski - dał niesamowity, trzy rundowy pojedynek, wygrywając na punkty. Dla Roberta był to debiut w ringu, który wspaniale zapowiada jego kolejne pojedynki.
  • Aleksander Wereśniak - niestety nie zawalczył, gdyż przeciwnik, który był bardziej doświadczony nie zgodził się na walkę na zasady, które ustalił organizator i które obowiązują w K-1.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, za stoczone dobre walki, rodzicom za współprace oraz wszystkim, którzy wsparli finansowo nasz wyjazd.

Boran Team

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.