pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)

W ostatni dzień stycznia, we foyer sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Photo Day II Barlinek”. Projekt „Photo Day”, zainicjowany przez Katarzynę Mielcarek i grupę Foto-Kadr, to swego rodzaju gra fotograficzna, która polegała na zrobieniu zdjęć na wylosowany wcześniej temat.

Jednak tylko pozornie jest to takie proste, bowiem każdy z fotografików, który bierze udział w zadaniu, musi wykonać zdjęcie tylko w jeden dzień. Jest to dzień, w którym losuje się temat. Pasjonaci fotografii z Barlinka i okolic losowali spośród: „Detal wygrywa”, „Z bliska i z daleka”, „Po horyzont”, „Emocje Dnia”, „Cisza przyrody” oraz „Blaski i cienie”.

REKLAMA

W części artystycznej wernisażu wystąpił zespół Nova Band. Wystawę, przez najbliższe dwa miesiące, można będzie oglądać w sali widowiskowej BOK.

Mati

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.