pldaenfrdeuk


 piątek 21 lutego 2020r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Jedyne takie miejsce”, to program nadawany przez radiową „Jedynkę”. Jego główną ideą jest odkrywanie przed słuchaczami pięknych i wyjątkowych miast oraz miasteczek. Na tej mapie 01 lutego znalazł się Barlinek. Redaktorzy Roman Czejarek oraz Grzegorz Frątczak, zaprosili do studia mieszkańców Barlinka, którzy opowiedzieli o wyjątkowych miejscach, osobach i wydarzeniach.

Było więc o Europejskiej Stolicy Nordic Walking, Muzeum Regionalnym, Emanuelu Laskerze, powstaniu miasta, młynach, Letnich Wieczorach Filmowych, Międzynarodowym Plenerze Ceramiczno – Malarskim, rybołowach, leśnych pszczołach, Włóczykijkach i inwestycjach.

REKLAMA

Podczas audycji, była możliwość obejrzenia wozu transmisyjnego od środka oraz zobaczenia pracy radiowców „od kuchni”. 

monikary

 

#JedyneTakieMiejsce ‪9:00-12:00‬ Barlinek 🔶 Skoro dziś urodziny Radia to my razem z SP1KRF! A w audycji: europejska...

Opublikowany przez Jedynka - Program 1 Polskiego Radia Piątek, 31 stycznia 2020

 

Komentarze  

+9 # Guest 2020-02-06 10:48
Czemu mamy takie drogie śmieci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2020-02-05 16:10
Miło by było, gdyby zamiast tracić czas na kije i inne cudowanie... miasto zatrudniło więcej policjantów i wytępiło przestępczość w Barlinku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2020-02-05 20:25
Możesz to zgłosić do partii rządzącej...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2020-02-06 09:11
Cytuję Guest:
Możesz to zgłosić do partii rządzącej...

Owszem ponieważ poprzednicy likwidowali posterunki w ramach reformy :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2020-02-05 09:29
hehe jak zwykle malkontenctwo... co by nie robić-zawsze źle... co takiego Wy dobrego czynicie dla innych? na rzecz społeczności? ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2020-02-04 06:32
Ceny śmieci powinny być ustalone od ilości zużytej wody.Wielu mieszkańców,głównie młodych ludzi mieszka za granicą a są zameldowani w rodzinnym mieszkaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-10 # Guest 2020-02-03 15:36
Brawo! Chwalmy się naszą perłą. Barlinek to piękne i nastawione na rozwój miasto. Oby tak dalej! P.s a śmieci, cóż same się nie wywiozą. W całym kraju jest podwyżka, bez zbędnych przytyków proszę ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2020-02-03 20:08
Cytuję Guest:
Brawo! Chwalmy się naszą perłą. Barlinek to piękne i nastawione na rozwój miasto. Oby tak dalej! P.s a śmieci, cóż same się nie wywiozą. W całym kraju jest podwyżka, bez zbędnych przytyków proszę ...

Rozwój czego? :lol: Chyba miejsc do wydawania pieniędzy a żeby tak do zarabiania tak samo przybywało :-* Co mi po pięknej dziewczynie jak ma dwie lewe ręce. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-7 # Guest 2020-02-03 09:30
Podwyżki cen za wywóz śmieci obowiązują w całym krkraju, często mamy wpływ na te podwyżki sami, bo .nie sortujemy zgodnie z umową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+24 # Guest 2020-02-02 12:30
Czy pan Burmistrz pochwalił się jaką cenę śmieci przygotował dla mieszkańców.To cenna informacja.Warto się pochwalić takim sukcesem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi