pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Jedyne takie miejsce”, to program nadawany przez radiową „Jedynkę”. Jego główną ideą jest odkrywanie przed słuchaczami pięknych i wyjątkowych miast oraz miasteczek. Na tej mapie 01 lutego znalazł się Barlinek. Redaktorzy Roman Czejarek oraz Grzegorz Frątczak, zaprosili do studia mieszkańców Barlinka, którzy opowiedzieli o wyjątkowych miejscach, osobach i wydarzeniach.

Było więc o Europejskiej Stolicy Nordic Walking, Muzeum Regionalnym, Emanuelu Laskerze, powstaniu miasta, młynach, Letnich Wieczorach Filmowych, Międzynarodowym Plenerze Ceramiczno – Malarskim, rybołowach, leśnych pszczołach, Włóczykijkach i inwestycjach.

REKLAMA

Podczas audycji, była możliwość obejrzenia wozu transmisyjnego od środka oraz zobaczenia pracy radiowców „od kuchni”. 

monikary

 

#JedyneTakieMiejsce ‪9:00-12:00‬ Barlinek 🔶 Skoro dziś urodziny Radia to my razem z SP1KRF! A w audycji: europejska...

Opublikowany przez Jedynka - Program 1 Polskiego Radia Piątek, 31 stycznia 2020

Komentarze

+15

Guest

Miło by było, gdyby zamiast tracić czas na kije i inne cudowanie... miasto zatrudniło więcej policjantów i wytępiło przestępczość w Barlinku.
+2

Guest

hehe jak zwykle malkontenctwo... co by nie robić-zawsze źle... co takiego Wy dobrego czynicie dla innych? na rzecz społeczności? ....
-6

Guest

Ceny śmieci powinny być ustalone od ilości zużytej wody.Wielu mieszkańców,głównie młodych ludzi mieszka za granicą a są zameldowani w rodzinnym mieszkaniu.
+10

Guest

Cytuję Guest:
Brawo! Chwalmy się naszą perłą. Barlinek to piękne i nastawione na rozwój miasto. Oby tak dalej! P.s a śmieci, cóż same się nie wywiozą. W całym kraju jest podwyżka, bez zbędnych przytyków proszę ...

Rozwój czego? :lol: Chyba miejsc do wydawania pieniędzy a żeby tak do zarabiania tak samo przybywało :-* Co mi po pięknej dziewczynie jak ma dwie lewe ręce. :P
-10

Guest

Brawo! Chwalmy się naszą perłą. Barlinek to piękne i nastawione na rozwój miasto. Oby tak dalej! P.s a śmieci, cóż same się nie wywiozą. W całym kraju jest podwyżka, bez zbędnych przytyków proszę ...
-7

Guest

Podwyżki cen za wywóz śmieci obowiązują w całym krkraju, często mamy wpływ na te podwyżki sami, bo .nie sortujemy zgodnie z umową.
+24

Guest

Czy pan Burmistrz pochwalił się jaką cenę śmieci przygotował dla mieszkańców.To cenna informacja.Warto się pochwalić takim sukcesem.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.