pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (8)

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w trakcie prac ziemnych, prowadzonych przy przebudowie drogi z Barlinek - Ożar. 07 lutego po godz. 11.00 doszło tam do rozszczelnienia gazociągu.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oraz pracownicy Pogotowia Gazowego.

 

REKLAMA

Teren został zabezpieczony. Pracownicy Pogotowia Gazowego odcięli dopływ gazu do miejsca rozszczelnienia. Gazociąg jest naprawiany i nie ma niebezpieczeństwa wybuchu.

js

 

barlinek

 

Komentarze

+4

Guest

Proponowałbym podszkolić się ze znajomości znaków ponieważ te które tam są nie mówią o pierwszeństwie przejazdu tylko o zakazie wyprzedzania. Pozdrawiam
+1

Alek

A no wybucha i w otwartej przestrzeni . Przykłady - Murowana Goślina , Janków Przygodzki...Niestety gaz w przestrzeni otwartej ma nieograniczony dostęp do tlenu co jest warunkiem koniecznym do wybuchu/pożaru .
+6

Guest

Do pani Izabela Hyzy. Niech pani nie wypisuje głupot, teren został zabezpieczony zgodnie z wytycznymi dyspozytora, jeżeli pani nie wie ile to 300m to proszę się doszkolić. Pani sama narobiła tej paniki żeby zaspokoić swoją ciekawość gdyby zapłaciła pani za bezpodstawne wezwanie służb to na drugi raz zastanowiłaby się pani nad swoim zachowaniem.
+14

Guest

Uszkadzanie różnego rodzaju sieci przy robotach ziemnych to chleb powszedni. Przyczyny są różne np: brak lub źle wykonana inwentaryzacja, brak folii ostrzegawczej , nieuwaga operatora itd. Znam to z autopsji - 40 lat pracy w branży.
+3

Guest

Pan Bóg niech się zajmie porwanymi dziećmi, które właśnie są w rękach psychopatów na całym świecie.
Tutaj z rozszczelnieniem wystarczył dobry los.
+13

Guest

Widzisz na zdjęciu jakis dom ktory moglby byc zagrożony? Nie porównuj tamtego zdarzenia z tym.tu masz prace w szczerym polu a nie posrod domkow mieszkalnych. Co tu moze wybuchnac?nic,co najwyzej zapalic.zapoznaj sie z prawami fizyki i sie wtedy wypowiedz.a przyklad ktory przytoczyles nie jest adekwatny do sytuacji.tak zablysles wlasnie ha ha!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.