pldaenfrdeuk


 piątek 21 lutego 2020r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (8)

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w trakcie prac ziemnych, prowadzonych przy przebudowie drogi z Barlinek - Ożar. 07 lutego po godz. 11.00 doszło tam do rozszczelnienia gazociągu.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oraz pracownicy Pogotowia Gazowego.

 

REKLAMA

Teren został zabezpieczony. Pracownicy Pogotowia Gazowego odcięli dopływ gazu do miejsca rozszczelnienia. Gazociąg jest naprawiany i nie ma niebezpieczeństwa wybuchu.

js

 

barlinek

 

Komentarze  

-2 # Guest 2020-02-10 20:27
Ktoś za taki stan rzeczy takiej organizacji budowy powinien beknąć
Gdzie inspektor budowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2020-02-10 14:54
Do pani Izabela Hyzy. Niech pani nie wypisuje głupot, teren został zabezpieczony zgodnie z wytycznymi dyspozytora, jeżeli pani nie wie ile to 300m to proszę się doszkolić. Pani sama narobiła tej paniki żeby zaspokoić swoją ciekawość gdyby zapłaciła pani za bezpodstawne wezwanie służb to na drugi raz zastanowiłaby się pani nad swoim zachowaniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-02-09 18:57
A nawiasem zwrócił ktoś uwagę że w obu kierunkach ustawiono ten sam znak mówiący o pierwszeństwie ;).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2020-02-10 18:58
Proponowałbym podszkolić się ze znajomości znaków ponieważ te które tam są nie mówią o pierwszeństwie przejazdu tylko o zakazie wyprzedzania. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2020-02-07 16:44
Tak na marginesie Straż została powiadomiona o godz. 11:30
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-7 # Guest 2020-02-07 14:40
Inwestor i wykonawca nie mieli planów infrastruktury podziemnej? Często prace są wykonywane na tzw. skróty, bez rozeznania i głowy, aby szybciej, aby taniej! Niestety często kończy się właśnie tak, albo znacznie gorzej i nie jest to przypadłość nasza, ale także innych narodów, kiedy liczy się tylko pieniądz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2020-02-07 13:51
Nieszczęśliwy przypadek, który mógł się zdarzyć wszędzie ... Dzięki losie, że nikt nie ucierpiał ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2020-02-08 11:10
Uszkadzanie różnego rodzaju sieci przy robotach ziemnych to chleb powszedni. Przyczyny są różne np: brak lub źle wykonana inwentaryzacja, brak folii ostrzegawczej , nieuwaga operatora itd. Znam to z autopsji - 40 lat pracy w branży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-22 # Guest 2020-02-07 15:29
Cytuję Guest:
Nieszczęśliwy przypadek, który mógł się zdarzyć wszędzie ... Dzięki losie, że nikt nie ucierpiał ...

A może by tak powiedzieć "Dzięki Panu Bogu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2020-02-08 11:01
Pan Bóg niech się zajmie porwanymi dziećmi, które właśnie są w rękach psychopatów na całym świecie.
Tutaj z rozszczelnieniem wystarczył dobry los.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2020-02-07 17:17
Liczy się wdzięczność. Wiara nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2020-02-07 13:08
A od kiedy gaz wybucha na otwartej przestrzeni?co najwyżej mogl by sie zapalić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Alek 2020-02-10 14:59
A no wybucha i w otwartej przestrzeni . Przykłady - Murowana Goślina , Janków Przygodzki...Niestety gaz w przestrzeni otwartej ma nieograniczony dostęp do tlenu co jest warunkiem koniecznym do wybuchu/pożaru .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-26 # Guest 2020-02-07 15:40
Cytuję Guest:
A od kiedy gaz wybucha na otwartej przestrzeni?co najwyżej mogl by sie zapalić.

Ależ zabłysną człowieku !!! Słyszałeś o tragedii w Szczyrku też budowlańcy grzebali na ulicy a wysadziło dom z rodziną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2020-02-08 11:03
"zabłysną" to czas przyszły... i liczba mnoga. Co w tym trudnego do zapamiętania?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2020-02-07 18:06
Widzisz na zdjęciu jakis dom ktory moglby byc zagrożony? Nie porównuj tamtego zdarzenia z tym.tu masz prace w szczerym polu a nie posrod domkow mieszkalnych. Co tu moze wybuchnac?nic,co najwyzej zapalic.zapoznaj sie z prawami fizyki i sie wtedy wypowiedz.a przyklad ktory przytoczyles nie jest adekwatny do sytuacji.tak zablysles wlasnie ha ha!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2020-02-07 12:55
Masakra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi