pldaenfrdeuk


 piątek 21 lutego 2020r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)

Aż sześć tysięcy miłośników zimowych kąpieli, wzięło udział w tegorocznym Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Impreza odbyła się w dniach 6-9 lutego i jak co roku, obfitowała w mnóstwo atrakcji. Nie brakowało niesamowitych wydarzeń a mówimy tutaj o ślubie. Tak, tak o ślubie.

Dokładnie rok temu, na plaży spontanicznie zaręczyła się para morsów. Teraz, w pięknych okolicznościach przyrody wzięli ślub, którego udzieliła im burmistrz Mielna. Po ceremonii, młoda para uczciła ten wyjątkowy dla nich dzień, kąpielą w zimnych wodach Bałtyku.

REKLAMA

Przez cztery dni Zlotu, na jego uczestników czekały m.in. kąpiele w baliach i saunach, animacje, rozgrzewki i Zumba, pasowanie na Morsa, Klubowe Mistrzostwa w Biegu Morsów po Plaży - Turniej Mrozoodpornych, Śniadaniowy Bieg Morsów o Puchar Burmistrza Mielna, tradycyjna Parada Morsów oraz wspólna kąpiel w Bałtyku.

 

BARLINECKIE MORSY W MIELNIE

BARLINECKIE MORSY W MIELNIE

Opublikowany przez Barlinek24.pl Poniedziałek, 10 lutego 2020

 

Co roku, w Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie, bierze udział silna reprezentacja barlineckich Morsów. Zapraszamy do obejrzenia ich fotorelacji z tego wydarzenia.

monikary

Foto: Barlineckie Morsy

 

Komentarze  

+3 # Guest 2020-02-12 19:18
Ludzie z pasjami , chęcia do zycia. Brawo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2020-02-11 05:51
Super. Brawa dla wszystkich Morsów :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież