pldaenfrdeuk

 poniedziałek 10 sierpnia 2020r.   imieniny: Asteria, Bernard, Bogdan

Reklama

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (12)

Włóczykijki – tej nazwy już chyba nikomu w Barlinku przedstawiać nie trzeba. W tym roku odbyła się już piąta edycja tego festiwalu. Jak co roku organizatorzy stanęli na wysokości zadania sprowadzając do Barlinka znanych podróżników i pasjonatów podróżowania.

Przez cały weekend od południa do późnego wieczora zgromadzeni na sali w Europejskim Centrum Spotkań mogli wysłuchiwać przeróżnych opowieści z wypraw przywiezionych z najdalszych zakątków świata. Jedno jest pewne z Sali chyba nikt nie wyszedł nienaładowany energią i gotowością do działania i przeżywania nowych przygód. Oprócz prelekcji, na innych salach zorganizowane zostały warsztaty dla dzieci i młodzieży. Warsztaty dotykały przeróżnych dziedzin od Jogi po gry planszowe z całego świata i opowieści o australijskich kangurach.

REKLAMA

W sobotę w bardzo sprzyjających warunkach pogodowych w wyprawę z uczestnikami festiwalu wyruszył Harcerski Szczep Puszczy Barlineckiej. Dla tych co wolą krótsze wycieczki, na ostatnim piętrze budynku odbyła się wystawa fotograficzna. Z roku na rok chętnych do uczestniczenia w festiwalu jest coraz więcej i nikogo kto brał w nim udział nie powinno to dziwić. Życzymy dalszych sukcesów i pomysłów! Oby do zobaczenia za rok!

Mati 

 

Fotografię wykonało: Studio COSMOSphotography/design

Foto:  facebook.com/MWfotografiaBarlinek/

Komentarze

+7

Guest

Genialna impreza, super, że dziewczyny z Barlinka wpadły na taki świetny pomysł, dziękuję Wam bardzo! Z tym doładowaniem energią, to autor artykułu ma rację! A tak na marginesie: byłam na kilku wykładach i widziałam, że wiele zależy od osobowości prelegenta: nawet nudną, obiektywnie patrząc, wycieczkę można zamienić w 60 minut, pełne śmiechu i trzymania w napięciu: co było dalej? Już się nie mogę doczekać następnej edycji!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.