pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 piątek 4 grudnia 2020r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

12 lutego ok. godz. 8.30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, zostawili zadysponowani do wypadku na drodze Mostkowo - Wiewiórki. Kierująca samochodem osobowym Volvo, prawdopodobnie wpadła w poślizg, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Jak powiedział nam prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, kobieta podróżowała sama. Na miejsce, oprócz druhów z Mostkowa, zadysponowano również jeden zastęp JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala.

REKLAMA

Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, badać będą policjanci. 

monikary

 

Foto: OSP Mostkowo

barlinek

barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.