pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W związku z pojawieniem się kolejnych czterech przypadków koronawirusa, w całej Polsce odwoływane są imprezy masowe a także wprowadza się ograniczone lub całkowite zakazy odwiedzin chorych w szpitalach. Z dniem 07 marca Szpital Barlinek, wprowadza całkowity zakaz odwiedzin we wszystkich oddziałach szpitalnych.

 

REKLAMA

Zakaz obowiązuje do odwołania. Jak do tej pory w Polsce potwierdzono sześć przypadków koronawirusa. Chorzy przebywają w szpitalach w Szczecinie, Wrocławiu, Ostródzie i Zielonej Górze.

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

+32

Guest

Dlaczego do tej pory w przychodniach nie ma dozowników z płynem dezynfekującym do rąk, przecież codziennie przewija się tam mnóstwo ludzi. Ciekawa jestem czy klamki i poręcze są dezynfekowane.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.