pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)

8 marca w Moczydle panie w wyjątkowy sposób uczciły swoje święto. Podczas spotkania był czas na kawę i ciasto a także na to, żeby zrobić kosmetyk własnej produkcji w myśl hasła: „Naturalnie zrób to sama!”.

Panie przekonały się, że robienie kosmetyków samodzielnie wcale nie jest skomplikowane a preparaty do pielęgnacji można zrobić z produktów, które są ogólnodostępne. Warsztaty wywołały uśmiechy na twarzach i dały wszystkim ogromną satysfakcję. 

REKLAMA

Powstał: peeling do twarzy, maska na zaskórniki z węglem, maska rewitalizująca, grapefrutowy peeling do ciała i kokosowo-migdałowy peeling do ust. Uczestniczki spotkania przekonały się, że kosmetyki można zrobić samemu bo przepisy są proste do wykonania a składniki niedrogie i łatwo dostępne. Planujemy kolejne spotkanie!

Aktywne Moczydło

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.