pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Każdą osobę należy doceniać zawsze, jednak są takie święta, które pozwalają na wyróżnienie i powiedzenie kilku ważnych słów, których na co dzień nie wypowiadamy. Taki jest m.in. Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Tego dnia Panie obdarowywane są kwiatami i czekoladkami a Panowie prześcigają się w jaki to szczególny sposób wyrazić uznanie swojej mamie, siostrze, żonie czy też koleżance z pracy. O swoich Paniach nie zapomnieli także Panowie z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Barlinku.

REKLAMA

Wraz z życzeniami zdrowia wręczyli kwiaty oraz zaprosili do wspólnej zabawy. Nie brakowało ciasta i kawy oraz zaproszeń na kolejne spotkania, które już w kwietniu, o czym poinformowała przewodnicząca Zarządu Rejonowego PZEiR w Barlinku Kazimiera Kubiak.

monikary

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.